Vaikiškų Nike Zoom Flight krepšinio batelių apžvalga

Flight serija pirmą kartą pasirodė dar devyniasdešimtaisiais bei tuo metu krepšinio avalynė buvo labiau skirstoma pagal žaidėjų pozicijas nei kad yra dabar. Tuo metu Flight kategorija buvo kuriama atsižvelgiant į gynėjų pozicijos žaidėjus, taigi ir 2020 metais pasirodęs mažiausiems krepšininkams sukurtas modelis Nike Zoom Flight atitinka daugiau nei dvidešimt metų besitęsiančias šios serijos tradicijas, bet apie viską plačiau:

Padas.
Nike Zoom Flight keduose panaudotas struktūrinis pado raštas, kuris sudarytas iš skirtingų linijų, kurios užtikrina batelio sukibimą judant įvairiomis kryptimis. Už amortizaciją šiuose keduose yra atsakinga Zoom oro pagalvė, esanti priekinėje bato dalyje, o kulno srityje naudojamos vidutinio kietumo putos.

Dydis / plotis.
Kedų dydis atitinka įprastą Nike batelių dydį, o kadangi kedai sukurti vaikams, tai plotis taip pat kurtas atsižvelgiant į vaikiškos pėdos plotį. Svarbu paminėti tėvams, kurie perka batus vaikams, jog nesistenkite pirkti per daug didelių kedų „ant išaugimo“. Kedai geriausiai tinka kuomet lieka apie pusė centimetro laisvos vietos tarp piršto ir batelio priekio. Žinoma, augančiam vaikui norisi nupirkti kedus, kurių užtektų kuo ilgesniam laikui, todėl centimetru didesni dar neturėtų sukelti diskomforto, tačiau tikrai nerekomenduojame pirkti dar didesnių – tokiu atveju pėda keduose slidinės ir jie neatliks savo funkcijos.

Batviršis.
Batviršis pagamintas iš standaus ir tankaus tinklelio, kuris priekinėje batelio dalyje sustiprintas fuse technologija. Po batviršiu slepiasi papildoma vidinė „kojinė“ pagaminta iš neopreno, kuri prisitaiko prie pėdos linkių. Visgi svarbiausias akcentas šiuose keduose yra tai, jog nėra raištelių, o jų vietą užima du užsiklijuojantys dirželiai, kuriuos įtempdamas jaunasis krepšininkas galės lengvai užsiveržti batelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *