Mūsų manymu, vieni geriausių 2020-ųjų metų krepšinio bateliai – Nike Air Zoom BB NXT

Nors vidutiniškai kas keletą savaičių sulaukiame po naują krepšinio modelį, tačiau ne maža jų dalis nesukelia ypatingos reakcijos ir dažnai būna jog tai tik dar vieni kedai iš daugelio, todėl užplūsta toks geras jausmas kuomet galime pristatyti išties išskirtinius krepšinio batelius. Nike Air Zoom BB NXT yra būtent tokie!

BB serija prasidėjo daugiau nei prieš dešimtmetį ir visuomet sulaukdavo ypatingo dėmesio. Jie visuomet pasižymėdavo lengvumu ir įtikdavo didžiajai daugumai krepšininkų, todėl buvo kiek keista, kuomet ši serija nustojo egzistuoti ir kaip nudžiugome pirmą kartą išgirdę, jog 2020-ieji yra tie metai, kuomet vėl galėsime apsiauti kedus iš atgaivintos BB serijos. Naujasis modelis visiškai nepanašus į savo pirmtakus – gerokai patobulėjęs, atsinaujinęs, bet išlaikantis savo serijos pradininkų skleistą žavesį. Nike Air Zoom BB NXT galime drąsiai sakyti jog yra vieni geriausių 2020-ųjų metų krepšinio kedų release‘ų! Bet apie viską plačiau.

Padas.
Pado priekinė dalis turi gana aukštą linkį, todėl pirmas potyris apsiavus šiuos kedus yra jog iškart norisi judėti. Atliekant judesį, pėda spaudžia batelio priekinę dalį prie žemės, tuomet iškart kyla kulnas bei atrodo jog patys kedai neša į priekį. Visas padas padengtas vidutinio kietumo guma, kuri keičia formą iš bangelių į du apskritimus priekinėje batų dalyje ir vieną apskritimą kulno srityje. Nors jaučiamas ypač geras sukibimas su danga, visgi šiuose keduose geriausia dalis yra amortizacija. Kas mėgsta minkštus kedus, tai yra kedai, kuriuos tiesiog privalote išmėginti! Net trys sluoksniai minkštų react putų (vienas sluoksnis po pėda, antras sluoksnis aplink pėdą bei trečias sluoksnis iš kurio pagamintas padelis esantis bato viduje), jau suteikia nepamirštamą potyrį, o dar pridėkime dvi Zoom pagalves priekinėje bato dalyje – vienas žodis KOSMOSAS!

Dydis / plotis.
Šių kedų ir dydis, ir plotis atitinka įprastą Nike kedų dydį bei tinkamas vidutinio pločio pėdoms. Visgi dėl savo savybių nemaža dalis atsiliepimų skelbia, jog krepšininkai juos įsigyja puse dydžio mažesnius nei įprastai nešioja, tam kad kedai iš visų pusių geriau apglėbtų pėdą bei būtų jaučiamos visos geriausios batelių savybės.

Batviršis.
Tai toks fresh atrodantis siluetas, jog juos norisi nešioti ne tik žaidžiant krepšinį, tačiau jais apsiavus keliauti į miestą. Nors batviršis neturi ypatingų detalių (jei neskaitytume ypač išskirtinai atrodančio Swoosh‘o batelio šoninėje dalyje) bei atrodo gana minimalistiškai ir ypač primena bėgimo batelius, tačiau tuo pačiu atrodo toks užbaigtas, jog nei kažką pridėtumei, nei kažką atimtumei. Didžiausi komplimentai šiuos batelius kūrusiai dizainerių komandai.

Nike Air Zoom BB NXT puikiai tiks ieškantiems komforto, kurie yra lyg tiltas tarp krepšinio ir bėgimo avalynės, kuriuose panaudotos geriausios abiejų kategorijų savybės leidžiančios šiems krepšinio kedams jaustis vienais didžiausių 2020-ųjų metų žvaigždžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *