Luka Doncic pirmųjų vardinių krepšinio kedų Jordan Luka 1 apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime pirmuosius Luka Dončić vardinius kedus – Jordan Luka 1.

Ar vieno garsiausių Europos krepšininkų pirmasis modelis gali susilaukti tokios pat šlovės? Sužinosime netrukus!

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Jordan Luka 1 batviršį sudaro minimalistinės struktūros tekstilė, kurią papildo FlightWire gijos bei sintetiniai dengiamieji sluoksniai.

Viršutinė konstrukcija pasižymi unikalia FlightWire struktūra ir jos išdėstymu. Įprastai, ši sistema yra integruojama tarp batviršio struktūros ar po ja, tačiau Luka 1 laužo taisykles, naudojant FlightWire batviršio išorėje.

Viena nenutrūkstanti FlightWire gija, banguota linija, dengia visą batelio priekį bei lateralinę zoną. Tai leido sukurti maksimaliai lengvą ir adaptyvią viršutinę konstrukciją, išlaikant patikimas medžiagų tvirtumo bei stabilumo savybes, kurias sustiprina svarbiausias zonas dengiantys sintetiniai sluoksniai.

AMORTIZACIJA

Kartu su pirmuoju Luka Dončic vardiniu modeliu, krepšinio avalynės rinkoje debiutavo naujausia Jordan kompanijos amortizacinė sistema – Formula 23. Kaip ir daugelis esamų amortizacinių sistemų, Formula 23 yra sudaryta iš tam tikro tankumo putų.

Pilno ilgio Formula 23 platforma pasižymi itin tiksliu aikštelės pojūčiu bei išskirtinai sparčiai reaguoja į žaidėjo veiksmus, užtikrinant visišką kūno kontrolę.

Luka 1 amortizacinė sistema yra pakankamai standi ir nepasižymi aukšto lygio šoklumu ar smūgio sugėrimo savybėmis. Tačiau, tai atperka priekinėje dalyje integruota IsoPlate stabilumo plokštė, kuri šuolio metu sukauptą žaidėjo energiją, akimirksniu grąžina atgal į pėdą. Tai leidžia padidinti efektyvumą bei greitį aukšto intensyvumo metu, todėl puikiai tiks daug ir aštriai judantiems žaidėjams, ypač gynėjo pozicijoje.

SUKIBIMAS

Nors Jordan Luka 1 nenaudoja vieno iš visų laikų geriausių sukibimo raštų, tai nesutrukdė tapti vienu iš patikimiausią sukibimą demonstruojančių modelių šį sezoną.

Vidutinio tankumo daugiakryptis pado raštas, apjungia griežtas geometrines formas priekinėje zonoje, kurios pereina į tiesių linijų išdėstymą kulno srityje, suteikiant visų krypčių kontaktą su danga. Nuo pat pirmų akimirkų aikštelėje, Luka 1 “kimba” į darbą, užtikrindamas agresyvų sukibimą ir momentinę sustojimo jėgą, nereikalaujant jokio adaptacinio proceso.

Pado rašte esantys nedideli tarpeliai bei ertmės, sukuria oro angas, kurios neleidžia kauptis dulkėms ir kitiems nešvarumams, išlaikant pado efektyvų veikimą mažiau prižiūrimose aikštelėse, be papildomos priežiūros. Tačiau, dėka vidaus aikštelėms pritaikyto gumos mišinio, šio modelio nerekomenduojame naudoti ant grubių lauko paviršių.

FIT’AS

Luka “magija” pasireiškia ir šioje kategorijoje, sukurdama unikalius dizaino sprendimus, kurie tikrai veikia.

Tarpusavyje sujungta su batraiščių sistema, dviguba galinė batelio konstrukcija siūlo minkštą ir į komfortą orientuotą vidinį sluoksnį, o išorinis – užtikrina pėdos užrakinimą su dvigubu užkulniu. Taip pat, asimetriškos formos liežuvis, lateralinėje pusėje labiau atveria čiurnos zoną, suteikdamas platesnę čiurnos rotacijos amplitudę, o kitoje pusėje, liežuvio aukštesnė struktūra užtikrina čiurnos prilaikymą.

Dėka adaptyvaus bei lengvo batviršio, žaidimo metu, Luka 1 kone akimirksniu prisitaiko prie žaidėjo pėdos formų bei judesių, o mažas batelių svoris leidžia jiems tapti lyg pėdos dalimi. Renkantis dydį, pakankamai erdvi priekinė batelio sritis, be vargo tiks siaurą, vidutinę ar šiek tiek platesnę pėdą turintiems žaidėjams. Jiems rekomenduojame rinktis savo einamą dydį. Na, o jei turite plačią pėdą – verta rinktis pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Nepaisant minimalistinės konstrukcijos ir aptakių formų, Luka 1 stebina itin patikimu stabilumu, kuris pagrinde atkeliauja iš tvirtos platformos.

Standus bei žemas padas, priekinėje dalyje drastiškai išplatėja ir pasipildo IsoPlate stabilumo plokšte, kuri apgaubia lateralinę pado zoną išorėje. Tai sukuria platų paviršiaus plotą su danga, o IsoPlate plokštė užtikrina platformos stabilumą viso žaidimo metu.

Viršutinė konstrukcija taip pat neatsilieka. Minimalistinį batviršį sustiprina bei apsaugo beveik visą paviršių vertikaliai dengianti FlightWire sistema ir kartu su sintetinės medžiagos sluoksniu, užrakina pėdą ant platformos, atliekant aštrius šoninius veiksmus. Tiek pat sėkmingai tai atlieka ir kulno dalyje esantys vidinis ir išorinis užkulniai, kurie eliminuoja kulno paslankumą patikimai užveržus batraiščius.

VERDIKTAS

Atsižvelgiant į tai, jog Jordan Luka 1 galima priskirti prie biudžetinės kainos segmento, tai yra vienas didžiausią vertę galintis pasiūlyti modelis, jei atitinki kelis kriterijus.

Šie kedai yra sukurti atstovauti Luka Dončić žaidimo stilių, kuris reikalauja greičio, tikslumo ir aukšto lygio kontrolės. Tad, jei esi tas žaidėjas, kuris “guldo” savo oponentus ant parketo savo crossover’iais bei nori nešioti “Jumpman” prekinį ženklą pernelyg neišlaidaujant – Jordan Luka 1 yra tavo atsakymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *