WNBA krepšininkės Elena Delle Donne pirmųjų vardinių krepšinio kedų Nike Air Deldon apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Ir šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime pirmuosius šio dešimtmečio WNBA krepšininkės vardinius kedus – Nike Deldon.

Ar vienas įdomiausių Nike siluetų yra vertas tavo dėmesio? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Nike Deldon išsiskiria tikriausiai plačiausiu batviršyje panaudotų medžiagų sąrašu visoje rinkoje. Ir nors viršutinę konstrukciją sudaro net 8 skirtingi medžiagų tipai, visi jie turi savo atskirą paskirtį bei funkciją, sukurdami unikalų Nike Deldon siluetą.

Priekine batviršio zona dalinasi dviejų tipų tekstilė: minkšta ir į komfortą orientuota išorinėje dalyje, bei kur kas tvirtesnė vidinėje batelio srityje. O šią konstrukciją apjungia pačioje batelio viršūnėje ir ties batraiščių sistema išdėstyti sintetiniai ir verstos odos dengiamieji sluoksniai, kurie pagerina batviršio patvarumo savybes.

Užtikrinti aukšto lygio komfortą, Nike Deldon atsisakė standartinės liežuvio struktūros, iškeisdami ją į medvilninę versiją. Pasitelkus unikalią batraiščių sistemą, tai leido sukurti natūraliai priglundančią bei į nevaržomą judėjimą orientuotą batviršį, kurio kulno zonoje taip pat vyrauja tvirtumo ir komforto derinys, naudojant sintetinės odos ir tamprios tekstilės kombinaciją.

AMORTIZACIJA

Kaip vidutinės kainos segmento atstovas, šioje kategorijoje, pirmasis Delle Donne vardinis modelis gali pasiūlyti tikrai daug.

Pagrindinė Cushlon pado struktūra yra patobulinta pilno ilgio Air Strobel sistema, kartu su standartinio tūrio Zoom Air pagalve priekinėje pado dalyje. Dėl šių savybių, žemo profilio Nike Deldon platforma suteikia puikų aikštelės pojūtį ir kontrolę, leidžiant žaidėjui užtikrintai bei aštriai judėti aikštelėje. Tuo pat metu, dviguba Nike Air implementacija priekinėje pado zonoje pagerina šios platformos efektyvumą, staigumą ir greitį. Atliekant aukšto intensyvumo judesius, pagalvės generuoja sprogstamą energijos grąžinimo pojūtį. Todėl, Nike Deldon amortizacinė sistema idealiai tiks daug ir sparčiai aikštelėje judantiems žaidėjams bei tiems, kurių žaidimo stilius reikalauja dažno priekinės pėdos dalies naudojimo.

SUKIBIMAS

Nike Deldon unikalumas tęsiasi ir pado paviršiuje. Viena begalinė linija, išdėstyta įvairiomis kryptimis, sukuria sukibimo raštą, kuris turi panašumų su vienu geriausiu – Nike Kobe 9 pado dizainu.

Nors kaip ir daugelis, šis modelis savo sukibimo kokybe neprilygsta Nike Kobe 9, tačiau platus daugiakryptis pado raštas suteikia patikimą kontaktą su danga, kurio daugeliui žaidėjų tikrai pakaks.

Beveik visą šoninį pado paviršių dengianti guma, Nike Deldon leidžia surasti kontaktą su paviršiumi bet kokioje situacijoje ir pėdos pozicijoje, o tai prideda žaidėjui pasitikėjimo bei saugumo, išnaudojant maksimalias galimybes. Tačiau, žaidžiantiems ant prastai prižiūrėtų aikštelių, platus sukibimo raštas yra linkęs kaupti dulkes. Todėl, norint išlaikyti stabilų sukibimą, pravartu reguliariai palaikyti pado švarą.

Ieškantiems naujos poros žaidimui lauko aikštelėse, kaip ir daugelio vardinių modelių, šio taip pat nerekomenduojame naudoti ant grubesnių paviršių.

FIT’AS

Be abejonės, didžiausias Nike Deldon išskirtinumas yra Flyease technologija. Naudojant unikalią konstrukciją, ši sistema ženkliai palengvina batelio užsidėjimą, suteikiant visas galimybes atletams pilnavertiškai mėgautis krepšiniu.

Naudojant čiurnos zonoje esančias kibias (velcro) juostas, visa viršutinė batelio konstrukcija geba atsilenkti ir prisitvirtinti batelio priekyje. Tuo tarpu, plastikinė Nike logotipo konstrukcija, dedant pėdą į vidų, susilenkia žemyn ir sukuria itin platų patekimą į batelį. Išskirtiniausia yra tai, jog vieną kartą tinkamai suveržus batraiščius, prie jų sugrįžti neteks, nes užsidėjimo ar nusimovimo metu, galima naudoti kibias juostas. Ir tai gerokai paspartina ir palengvina šį procesą.

Nors Nike Deldon siluetas atrodo pakankamai masyvus, jis sveria tiek pat, kiek vidutinis žemo profilio modelis, tad tiks ir gynėjų grandies žaidėjams, kuriems reikalinga papildoma čiurnos apsauga.

Renkantis dydį, šiek tiek siauresnė batelio konstrukcija be vargo tiks siaurą ar vidutinę pėdą turintiems žaidėjams. Tačiau, turintiems platesnę pėdą, rekomenduojame rinktis pusės dydžio didesnę porą. Taip pat, pakankamai aukšta priekinė batelio dalis, suteiks pakankamai erdvės ir aukštesnę pėdos arką turintiems žaidėjams.

STABILUMAS

Dėl FlyEase technologijos, Nike Deldon kedai neturi tradicinio užkulnio. Tačiau, tai atperka integruotas plastikinis Nike ženklas, kuris apgaubia kulno zoną ir užrakina kulną ant platformos. Prie patikimo šios zonos stabilumo, ženkliai prisideda aukštesnis siluetas bei čiurną tvirtinančios kibios juostos. Didelis paminkštinimo sluoksnis leidžia itin standžiai fiksuoti pėdą, išlaikant aukštą komforto ir stabilumo pojūtį.

Atsižvelgiant į Nike Deldon aptakias formas, priekinė pado konstrukcija yra pakrypusi į vidinę pėdos pusę. Dėl šio sprendimo, atliekant staigius ir efektyvius šoninius veiksmus yra sumažinamas pėdos paslankumas į išorinę pusę. Taip pat, aukštesnė pado linija, kartu su plastikiniu Nike ženklu šoninėje dalyje, suteikia tvirtą šoninę atramą.

VERDIKTAS

Nike Deldon pagrindinis išskirtinumas yra suteikiama galimybė įvairių fizinių galimybių žaidėjams džiaugtis krepšiniu ir būti jo dalimi. Ir žinoma, tai šis modelis atlieka puikiai.

Kalbant apie techninius parametrus, Nike Deldon patiks žaidėjams, kurie aikštelėje vertina nevaržomą bei spartų judėjimą, kurį papildo efektyvi amortizacinė sistema ir užtikrintumo jausmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *