Nike Kyrie Flytrap 6 krepšinio kedų apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos.

Kaip jau daugelis žinote, dėl tam tikrų nesutarimų, šį sezoną išsiskyrė Nike ir Kyrie Irving keliai. O tai reiškia vienos sėkmingiausių ir populiariausių Nike vardinės serijos pabaigą.

Tad, šiandien, iš arti apžvelgsime ir įvertinsime naujausią, bet paskutinį Kyrie Irving ir Nike kūrinį – Nike Kyrie Flytrap 6.

Ar šis modelis gali patekti į TOP 5 geriausių biudžetinių krepšinio kedų sąrašą? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Nepaisant biudžetinio batelio etiketės, Kyrie Flytrap 6 stebina kokybiškomis medžiagomis bei puikia surinkimo kokybe, ypač lyginant su praėjusiu modeliu.

Visą šeštosios kartos Flytrap batviršį sudaro dviejų tipų tinklelio, tekstilės ir sintetinių medžiagų kombinacija. Centrinė batelio konstrukcija, kurią sudaro liežuvis bei priekinė batviršio zona, išnaudoja atviro rašto tinklelį. Ši struktūra pasižymi efektyvia oro cirkuliacija, o adaptyvios savybės užtikrina komfortą ir puikų prisitaikymą prie pėdos. Tuo tarpu šoninės panelės, kartu su kulno sritimi, viduje yra sustiprintos standesniu sintetiniu sluoksniu, kuris neleidžia šioms zonoms plėstis į šonus ir suteikia patikimą pėdos atramą.

Išlaikant žemą batelio kainą, kompanijos dažnai pasirenka siluetuose naudoti sintetines medžiagos, pagyvinti batelio dizainą. Tačiau, Kyrie Flytrap išsiskiria iš minios naudodamas įvairių raštų išsiuvinėjimus ir išskirtinai atrodančią batraiščių sistemą.

AMORTIZACIJA

Kaip ir daugelis šio segmento modelių, Kyrie Flytrap 6 naudoja pilno ilgio Cushlon putas, kurias papildo priekinėje pėdos dalyje integruota standartinio dydžio Zoom Air pagalvė.

Pakankamai standi žemo profilio platforma nepasižymi aukšto lygio komforto charakteristikomis. Ši amortizacinė sistema išlaiko Kyrie bateliams būdingą savybių paketą, kuris fokusuojasi į aštriai judančius ir staigius žaidėjus, suteikiant stabilų ir tikslų judėjimą.

Intensyvaus žaidimo metu, tiesiogiai po pėda integruota Zoom Air pagalvė, solidų aikštelės pojūtį papildo efektyviu energijos grąžinimu į pėdą, suteikiant šiek tiek spartesnį judėjimą ant parketo bei atliekant šuolius. Tuo tarpu, kulno zona yra gana neaktyvi, todėl smūgio sugėrimo pajėgumas yra minimalus, išlaikant tolygų veikimo principą.

SUKIBIMAS

Vienas iš pagrindinių aspektų, dėl kurių Kyrie Irving bateliai susilaukė tokios didžiulės sėkmės yra patikimas sukibimas. Žinoma, Kyrie Flytrap 6 nėra to išimtis.

Daugybė aštrių bei aptakių formų sukuria išskirtinai atrodantį daugiakryptį pado raštą, kuris atlieka solidų darbą visų tipų aikštelėse. Tik svarbu žinoti, jog žaidžiant ant mažiau prižiūrimo parketo, dėl gana siauro rašto išdėstymo, padas yra linkęs pritraukti dulkes ir nešvarumus. Tačiau, išlaikyti geriausią sukibimą su danga padės greitas pado perbraukimas delnu.

Nors pastarieji Kyrie modeliai prarado ankščiau stebinusią ovalią pado formą, šonus gaubiantis sukibimo raštas, leis pasiekti maksimalią pėdos pasvyrumo amplitudę, neprarandant patikimo kontakto ir kūno kontrolės. Tuo tarpu, kietesnis gumos mišinys, Kyrie Flytrap 6 padaro puikiu pasirinkimu žaidėjams, kurie šiltuoju sezonu persikels į lauko aikšteles.

FIT’AS

Iš pirmo žvilgsnio pernelyg neišsiskirianti batelio konstrukcija, slepia mažas dizaino detales, kurios leidžia Kyrie Flytrap 6 būti puikiu šioje kategorijoje.

Žvelgiant į batelio vidų, nepamatysime išskirtinai didžiulio paminkštinimo sluoksnio, tačiau itin minimalistinės batviršio medžiagos geba sukurti komfortišką bei tuo pačiu stabilią avėjimo patirtį.

Kiek kitaip atrodanti batraiščių sistema ne tik prideda stiliaus taškų, bet ir leidžia sukurti kiek įmanoma tikslesnį kontaktą su pėda. Paskutinės dvi batraiščių eilės keliauja tarp juostų, kurios jungia šonines paneles bei liežuvį. Todėl, užveržus raištelius, batelio šoninė struktūra priglunda prie pėdos, suteikiant patikimumo pojūtį.

Renkantis dydį, verta atkreipti dėmesį į Kyrie Flytrap 6 gana siaurą priekinę dalį. Dėl to, plačią pėdą turintiems žaidėjams rekomenduojame rinktis pusės ar net viso dydžio didesnę porą. O visiems likusiems siūlome rinktis savo einamą dydį, išskyrus tuos, kurie nori turėti daugiau laisvės. Tokiu atveju, pusės dydžio didesnė pora tiks puikiai.

STABILUMAS

Kyrie Flytrap 6 parodo, jog sukurti patikimą stabilumą nėra būtina pasitelkti įmantrius pavadinimus turinčias sistemas.

Didžioji dalis batelio stabilumo atkeliauja iš žemos bei standžios pado struktūros. Visai kitaip nei ankstesni šios serijos modeliai, šeštosios kartos priekinė pado sritis yra įgaubta ties centru. Ir kartu su pado viduje integruota stabilumo plokšte bei šoninėmis gumos sienelėmis, apsaugo nuo pavojingos ar nepatogios pėdos rotacijos.

Už šoninę pėdos atramą yra atsakingos sutvirtintos batviršio šoninės sekcijos, papildytos patikimai veikiančia batraiščių sistema bei kulno zonoje integruotu užkulniu. Paprasta, bet efektyvu.

VERDIKTAS

Paskutinis Kyrie Irving ir Nike kompanijos sukurtas krepšinio siluetas užbaigia šią nuostabią erą tuo, nuo ko viskas ir prasidėjo.

Nors Kyrie Flytrap 6 nėra vienas geriausių rinkoje esančių modelių, savo kainos kategorijoje iki 100€, tai puikus pasirinkimas žaidėjams, kurie vertina į greitį orientuotą konstrukciją, papildytą patikimu sukibimu, sparčia bei tikslia amortizacine sistema ir užtikrintu pėdos stabilumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *