Septynioliktųjų LeBron James vardinių krepšinio batelių Nike LeBron 17 apžvalga

Septyniolika metų NBA lygoje ir vis dar kaunasi dėl MVP apdovanojimo. LeBron James yra unikalus atletas, o tokiam žaidėjui siekti aukščiausių rezultatų gali padėti tik elitiniai krepšinio kedai. LeBron serijos modeliams nuo pradžių kurti buvo naudojamos tik naujausios technologijos, o Nike dėmesys buvo skiriamas kiekvienai, net ir smulkiausiai, detalei. Nike LeBron 17 nėra išimtis ir tai aukščiausios kokybės krepšinio bateliai, skirti ypač atletiškiems žaidėjams.

Padas.
Nike LeBron 17 panaudotas unikalus, iš ilgų juostų persipinantis pado raštas. Negalime sakyti, jog tai geriausią sukibimą turintis padas, nes kartais jaučiamas praslydimas, todėl šiuos kedus norėtųsi rekomenduoti didesniems žaidėjams, labiau panašiems į patį LeBron James, o ne gynėjams, atliekantiems daugiau staigių judesių. Tačiau amortizacija šiuose keduose nustelbia viską. Ne paslaptis, jog LeBron James dievina kedus su oro pagalvėmis, todėl kulne panaudota didžiausia iki šiol LeBron serijos keduose buvusi Air Max oro pagalvė, kuri savo savybėmis labai panaši į Air Max 270. Lyg to būtų maža, priekinėje batelio dalyje yra dvi atskirtos Zoom Air oro pagalvėlės virš kurių komfortą padidina esančios minkštos putos sluoksnis, todėl jausmas avint šiuos kedus yra lyg bėgtumei ant debesų.

Dydis / Plotis.
Kaip įprasta LeBron serijos kedams – ir dydis, ir plotis atitinka įprastą kedų dydį bei geriausiai tinka vidutinės pėdos savininkams. O jei turite plačią arba siaurą pėdą, rekomenduojama prieš tai pasimatuoti.

Batviršis.
Lyg grįžtų prie ištakų. Nors tos ištakos gal ne visai tiesa, tačiau LeBron serijoje turbūt sėkmingiausi modeliai buvo nuo LeBron 7 iki LeBron 10, o LeBron 17 turi ypač daug panašumų su šiais kedais. Tad kuo jie visi tokie sėkmingi? Atsakymas paprastas – visi šie kedai sėkmės susilaukė todėl, nes jie puikiai tinka ir krepšinio aikštelėje, ir prie kelnių už aikštelės ribų. Lygus ir masyvus batviršis sukurtas iš naujos KnitPosite medžiagos, kuri yra mišinys Nike Flyknit bei medžiagos, kurios siūlai buvo iš anksto susukti bei termiškai apdoroti, todėl galutiniame rezultate medžiaga gaunama standi, tvirta, su įvairiais iškilimais, kurie suteikia modeliui išskirtinumo. Ant batelio šono, prie kulno dalies, panaudotas į priešingą pusę žiūrintis Swoosh‘as. Priklausomai nuo modelio spalvos, kai kuriuose naudojamas LeBron karūnos logotipas, o kai kuriuose pasitenkinama tik užrašu LeBron. Toks nedidelis ženklinimas tampa lyg pretenzija į ikonos statusą, kuomet paėmus modelį į rankas, dėl panašumų su ankstesniais modeliais, tampa gana aišku, jog tokie kedai galėjo būti sukurti tik šių laikų karaliui – LeBron James.

Nike LeBron 17 kedai skirti atletiškiems ir masyvesniems žaidėjams, kuriems reikalinga daugiau amortizacijos pade.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *