Antrųjų Giannis Antetokounmpo vardinių krepšinio batelių Nike Zoom Freak 2 apžvalga

Antrais metais iš eilės užsitarnavęs reguliariojo sezono MVP titulą, Giannis Antetokounmpo pristato taip pat antruosius savo vardinius krepšinio batelius Nike Zoom Freak 2. Šiuos kedus pirmą kartą išvydome ant krepšinio aikštelės parketo krepšininkui grįžus po priverstinės NBA pertraukos dėl viruso COVID-19 2020 metų liepos 31 dieną prieš Boston Celtics komandą ir Giannis iškart pelnė 36 taškus.

Kuriant pirmuosius Freak kedus, didžiausias dėmesys buvo skiriamas šuoliams – kovojant dėl kamuolių ar galingai dedant kamuolį iš viršaus. Su antruoju modeliu tapo viskas kitaip – šį kartą dėmesys buvo skiriamas judėjimui aikštelėje bei žymiajam Giannis atliekamam eurostepui, bet apie viską plačiau:

Padas.
Kaip ir pirmajame modelyje, taip ir antrajame, Giannis ypatingą dėmesį skiria savo šeimai – keturiems broliams bei tėčiui su mama bei visų jų vardus galime išvysti ant kulno srityje esančio pado. Be vardų, galinio pado raštui panaudotas nestandartinis ir ypač platus raštas pagamintas iš vidutinio kietumo gumos. Priekinio pado dalies raštas kardinaliai skiriasi nuo galinio ir yra gana smulkus einantis apskritimais nuo pirmojo padikaulio vietos. Ši skirtingų raštų kombinacija susilaukia įvairių vertinimų bei vieniems tai ypač patinka, o kiti mini jog per greitai nusitrina guma ir prarandamas sukibimas.

Kitas svarbus aspektas yra amortizacija bei jei pirmuose keduose dviguba oro pagalvė buvo naudojama kulno srityje, o priekyje buvo tik putos, tai antrajame modelyje viskas apsisuko atvirkščiai – priekyje naudojama air zoom oro pagalvė, o gale daugybė minkštų putų. Kedai gal ir netapo pačiais minkščiausiais, tačiau dėl didelio kiekio putų, juos apsiavus tapsite bent pora centimetrų aukštesni nei buvote ir tai yra taip pat vienas iš skirtumų lyginant su pirmuoju modeliu, kuriuos apsiavus parketas jaučiamas labiau.

Dydis / plotis.
Dydis atitinka įprastą Nike batelių dydį, o plotis geriausiai tiks vidutinių pėdų savininkams. Jei jūsų pėda yra priskiriama platesnėms, tai galbūt rekomenduotume užsakyti puse dydžio didesnius, o jei esate siauros pėdos savininkas – gali tekti kedus varstytis tvirčiau nei tai darote įprastai.

Batviršis.
Dizaineriai išties pasistengė kurdami antrąjį modelį ir sukūrė visiškai naują siluetą. Kedų forma tapo gal kiek neįprasta krepšinio bateliams ir jie daugiau primena bėgimui skirtus kedus, kadangi į juos žiūrint iš šono, nuo priekinės bato dalies iki liežuvio viršaus kedai kyla beveik tiesia linija. Ant bato šono panaudotas didžiulis Swoosh‘as, o kulno srityje bei ant liežuvio ryškiai matomi du skirtingi Giannis Nike logotipai. Ir nors kedai yra žemo profilio, tačiau juose panaudotas neįprastai aukštas ir minkštas liežuvis kuris atrodo išties gerai, o jį atlenkus daugiau, galima ypač lengvai įkišti pėdą į batą. Čiurnos stabilumui buvo skirtas labai didelis dėmesys, kadangi kuomet toks aukštas žaidėjas kaip Giannis atlieka eurostepą, pėda gali slidinėti bate ir kad taip nebūtų, stabilumą stengiasi užtvirtinti ne tik tvirtas batelio užsirišimas, tačiau ir viduje bato išformuoti paminkštinimai, kurie pėdai bate neleis slidinėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *