Kardinaliai pasikeitusių ketvirtųjų Paul George vardinių krepšinio kedų Nike PG 4 apžvalga

Nors Nike pristatydama trečiuosius Paul George vardinius krepšinio batelius pristatinėjo juos kaip sukurtus jaukumui, visgi dabar laikydami rankoje jau ketvirtuosius šios serijos kedus, galime pasakyti, kad jaukumas ir komfortas naujajame modelyje gerokai peržengė ankstesnes ribas. Ir visa tai dėl panaudotos minkštos Nike Air technologijos bei aplink ją supančių putų, dėl ko su šiais kedais jausitės lyg bėgtumėte ant debesų.

Taigi pakitimų šiame modelyje išties daug, jei lygintume su pirmaisiais trimis Paul George vardiniais kedais, todėl jei mėgote ankstesnius modelius, prie šio kedo reikės pratintis iš naujo ir priešingai – jei nepatiko pirmieji trys serijos kedai, gali būti jog su ketvirtaisiais jausitės labai komfortabiliai, bet apie viską plačiau:

Padas.
Trečiajame serijos modelyje debiutavęs, mėnulio kraterių įkvėptas, apskritimais išraižytas padas, šiek tiek adaptuotas, liko ir šiame modelyje bei iš daugybės atsiliepimų susilaukia tik pačių geriausių įvertinimų! Šie apskritimai tapo didesni ir vietomis susijungiantys tarpusavyje bei viduryje turintys dar mažesnius apskritimus, garantuoja sukibimą judant visomis kryptimis, o prie to, taip pat, prisideda panaudota minkšta pado guma, kuri idealiai tiks žaidžiant salėse. Visgi jei pasirinktumėte Nike PG 4 lauko krepšinio žaidimui, didelė tikimybė, jog guma greitai susidėvės.

Kulno dalyje palikta apvali skylė, pro kurios „langą“ matosi per visą padą esanti Nike Air amortizacinė technologija. Nike Air tai viena seniausių Nike technologijų ir šiuolaikiniame krepšinyje ne taip dažnai sutinkama, tačiau šiuo atveju tai ypač malonus netikėtumas minkštumo ieškantiems krepšininkams. Nike Air nuo Nike Zoom skiriasi tuo, jog Nike Zoom yra siauresnėje talpoje suspaustas oras, veikiantis kaip mažos spyruoklės, kurios dėl savo plonumo leidžia geriau jausti parketą. Nike Air veikia kaip pagalvė, kuri leidžia gerokai minkščiau nusileisti. O suteikiant dar didesnį komfortą, iš visų pusių oro talpą supa minkštos putos, dėl ko kedų komforto pojūtis tampa ypač panašus į adidas naudojamą amortizacinę sistemą Boost.

Dydis / plotis.
Šie kedai yra mažinti, todėl tikrai rekomenduojama užsisakyti puse dydžio didesnius nei įprastai nešiojate. Taip pat šie kedai yra šiek tiek platesni, lyginant su trečiaisiais PG vardiniais kedais bei svarbu paminėti, jog kedai užsisega su užtrauktuku, taigi tokiu būdu galima reguliuoti jų plotį. Jei esate siauros pėdos savininkas – didelė tikimybė jog kedus norėsite nešioti užsegtus, jei vidutinės – gali būti jog norėsite nešioti atsegtus, o jei esate plačios pėdos savininkas – didelė tikimybė jog pėdos neįkišite į batelį, nes jis sukurtas kojinės principu (nėra atskiro liežuvio).

Batviršis.
Jau seniai Nike buvo išleidę kedus, kurie būtų sukurti su užtrauktuku, paslėpiančiu raištelius. Todėl tai yra unikalus modelis ir sukuria pasirinkimo galimybę ieškantiems būtent tokio batelio. Viršutinis tinklelio sluoksnis, kaip pirštinė, slepia vidinį batelį, kuris taip pat pagamintas iš tinklelio, tik gerokai tankesnio nei viršus. Šone išorinio tinklelio yra panaudota fuse technologija, sustiprinanti modelį šoninių judesių metu. Taip pat ant batviršio gausu asmeninių Paul George inicialų, tokių kaip gale esantis jo parašas, ant pado esantis jo marškinėlių numeris bei keliose vietose panaudotas PG logotipas.

Nike PG 4 kedai sukurti krepšininkams, kurie gali žaisti įvairiose pozicijose bei sunkiai dirba abiejose aikštės pusėse todėl nusipelno komforto, kurį šie bateliai gali suteikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *