Puma Melo MB.02 krepšinio kedų apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime Puma krepšinio avalynės flagmaną – Puma MB.02.

Ar antrosios kartos LaMelo Ball vardinis modelis yra vertas didžiulio hype’o ir ryškaus marketingo? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Visą Puma MB.02 batviršio konstrukciją sudaro plonas inžinerinis tinklelis, kuris pasižymi išskirtine struktūra. Dauguma inžinerinių tinkelių yra gaminami iš tekstilės, tačiau ši versija naudoja pilnai plastikinę struktūrą. Mikro plastikinės gijos, išdėstytos įvairiomis kryptimis, sukuria itin tankų raštą. Tai leidžia sukurti išskirtinai tvirtą, patikimą bei stabilų batviršį, o jame esančios smulkios angos, užtikrina konstrukcijos lankstumą bei suteikia oro pralaidumą.

Visą tai papildo plačiai naudojami sintetinės medžiagos sluoksniai, kurie yra ne tik pagrindinė MB.02 unikalaus dizaino dalis, bet ir pagerina stabilumo bei patvarumo savybes.

AMORTIZACIJA

Pilno ilgio standartinę EVA putų amortizacinę sistemą, priekinėje bei kulno zonose papildo Puma kompanijos sukurta NITRO putų integracija. Šios amortizacinės sistemos savybės yra pritaikytos moderniam žaidėjui, kuris daug juda aikštelėje ir neapsiriboja ties vienu žaidimo stiliumi.

Kompresiniu būdu suformuota EVA pado konstrukcija yra pakankamai standi, todėl reikalauja trumpo adaptacinio proceso. Po kelių intensyvaus žaidimo sesijų, suminkštėjusi platforma leis pilnai aktyvuoti NITRO sistemą, kuri pasižymi puikiomis energijos sugėrimo bei komforto savybėmis. Ypač jei tu esi galingo sudėjimo ar atletiškas žaidėjas, pasižymintis sprogstama energija.

Nors tai nėra šokliausia amortizacinė sistema, tą dalinai atperka pado centre integruota stabilumo plokštė. Puma MB.02 pilnai remiasi į žaidėjo fizines galimybes – kuo daugiau energijos yra naudojama, tuo sparčiau ir efektyviau ji yra grąžinama atgal į pėdą.

SUKIBIMAS

Unikalus pado rašto dizainas priekinėje pado zonoje, atvaizduoja LaMelo Ball tatuiruotę esančią ant krūtinės bei dalinasi pado paviršiumi su klasikiniu herringbone sukibimo raštu kulno dalyje.

Įvairiomis kryptimis išdėstytos sukibimo rašto linijos, išnaudoja pakankamai minkštą ir pusiau skaidrų gumos mišinį. Tai yra ideali kombinacija, užtikrinanti agresyvų ir patikimą kontaktą su danga viso žaidimo metu.

Kaip ir visose Kyrie pagrindinės serijos modeliuose, sukibimo raštas dengia pado šoninius paviršius. O tai leidžia išlaikyti kūno kontrolę, atliekant net aštriausius ir efektyviausius judesius aikštelėje.

Žaidžiantiems ant prasčiau prižiūrėtų paviršių, tankus Puma MB.02 sukibimo rašto išdėstymas yra linkęs kaupti dulkes, bet sukibimo kokybei juntamo efekto tai nesuteikia. Žinoma, norint išlaikyti kuo patikimesnį kontaktą, pravartu reguliariai perbraukti padus. Tačiau, dėl smulkaus pado rašto, šių batelių nerekomenduojama naudoti lauko aikštelėse.

FIT’AS

Dėka plataus plastiko panaudojimo viršutinėje batelio konstrukcijoje, Puma MB.02 netaps tavo patogiausiu krepšinio bateliu, kurį esi dėvėjęs pirmo užsidėjimo metu. Šis batviršis reikalauja investuoti žaidybinį laiką, kurio metu batviršis prisitaiko prie pėdos formų ir sukuria kiekvienam žaidėjui skirtas lenkimo zonas.

Nepaisant minimalaus adaptacinio proceso, kulno bei liežuvio zonose esantis galingas paminkštinimo sluoksnis, suteikia aukštą komforto lygį ir standžiai apgaubia pėdą suveržus raištelius. Tai leidžia sukurti patikimą ir glaudžią pėdos fiksaciją ant platformos, apsaugant pėdą nuo žalingų judesių bei diskomforto.

Greičio ir spartumo MB.02 modeliui suteikia aptakios pado formos bei aukštesnė platforma kulno srityje. Ši konstrukcija palaiko pėdą šiek tiek pasvirusią į priekį, tokiu būdu skatinant žaidėją sutelkti visą energiją efektyviam judėjimui į priekį.

Renkantis dydį, vertėtų atsižvelgti į tai, kad batviršio medžiagos nėra tamprios. Todėl, platesnę pėdą turintiems žaidėjams rekomenduojame rinktis pusės dydžio didesnę porą, o visiems kitiems – savo einamą dydį.

STABILUMAS

Visoje batelio konstrukcijoje dominuojantis tvirtumas ir standumas, diktuoja tai, jog Puma MB.02 pasižymi patikimu stabilumu.

Batviršį sudarantis inžinerinis tinklelis yra visiškai atsparus tamprumui ir kartu su batelio šone integruotu plastikiniu Puma logotipu, suteikia monstrišką šoninę pėdos atramą.

Nors pati Puma MB platforma nėra viena iš plačiausių rinkoje, tačiau standi amortizacinė sistema bei viduje integruota stabilumo plokštė, šiems bateliams neleidžia atsilikti nuo kitų rinkos lyderių. Intensyvaus žaidimo metu, šie aspektai užtikrina žaidėjo kontrolę ir leidžia sparčiai judėti aikštelėje. Tuo pat metu, rečiau pastebimas išorinis užkulnis patikimai užrakina kulną ant platformos, o ergonomiškas išgaubimas neleidžia jam slidinėti batelio viduje.

VERDIKTAS

Šiuo metu yra idealiausias laikas atsisukti į mažiau populiarius gamintojus ir išbandyti kažką naujo, išskirtinio, bet tiek pat kokybiško. Ir būtent Puma MB.02 yra vienas iš modelių, dėl kurių, didžiosios sporto gigantės, kaip Nike ir Adidas, tikrai turi rimtą priežastį pasitempti.

Antrosios kartos Lamelo Ball vardinis modelis svariai papildys modernaus žaidėjo stilių, kuris reikalauja patikimo sukibimo, tvirto stabilumo bei spartų žaidimo tempą palaikančios konstrukcijos. Tad jei tai yra pagrindiniai aspektai, į kuriuos atsižvelgi krepšinio batelyje – Puma MB.02 taps puikiu pasirinkimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *