Kuomet kalba pasisuka apie krepšininkams kuriamas antros serijos kedų linijas, dažnai žmonės pasiskirsto į kelias stovyklas, kuriose vieni sako, kad antrosios serijos modeliai tik gadina krepšininkų vardą, nes šiems kedams būna naudojamos paprastesnės medžiagos, o kūrybiniai sprendimai ne taip gerai išdirbti kaip kuriant pagrindinius vardinius krepšininko kedus. Kiti jiems oponuoja sakydami, jog antrosios serijos modeliai yra galimybė visiems krepšininko fanams avėti kedus, prie kurių būtų „prisiliesta“ jų dievaičio.
Abiejose pusėse yra daug tiesos, visgi kuomet pirmą kartą prisilietėme prie Russell Westbrook antros serijos modelio Jordan Westbrook One Take, pirma mintis buvo „WOW, jie tikrai neatrodo kaip antros serijos kedai, o juos apsiavus nėra pojūčio, kad tai būtų atmestinai sukurtas modelis. Jie tikrai nenusileidžia pagrindiniams Jordan Why Not? Zer0.3 kedams.“ Panaudotos medžiagos atrodo prabangiai, technologijos panašios kaip ir pagrindinio modelio, o kūrybiniai sprendimai atrodo išskirtinai. Bet apie viską plačiau:
Padas.
Russell Westbrook yra minėjęs, jog jo vienas mėgiamiausių krepšinio modelių yra Air Jordan 29, todėl Jordan Brand dizaineriai jo mėgiamų kedų pado rašto akcentus nusprendė adaptuoti Jordan Westbrook One Take keduose. Kedų padas tapo atskirtas į priekinę bei galinę dalis, o raštas vingiuojantis lyg banga su priekyje ryškiu Jumpman logotipu. Pado guma panaudota ganėtinai minkšta, todėl kedus nėra rekomenduojama dėvėti lauko krepšiniui, o jie geriau tarnaus žaidžiant salėse. Amortizacijai užtikrinti, priekinėje kedų dalyje slepiasi suspausto oro technologija Zoom Air, kurią visame pade gaubia minkštos putos.
Dydis / plotis.
Nors kiekvieno pėda yra unikali, visgi jei jūsų pėda yra vidutinio pločio, apsiavus Jordan Westbrook One Take iškart jaučiamasi lyg kedai jau būtų pranešioti ir idealiai tinka nuo pirmo apsiavimo. Tačiau yra ir niuansų. Priekinė batelių dalis iš viršaus šiek tiek gali spausti pirštus ir atrodo lyg kedų ilgis būtų trumpesnis nei standartinis, nors apsiavus savo dydį batelio priekyje vietos šiek tiek dar lieka, bet spaudimas jaučiamas, todėl labai priklauso nuo jūsų asmeninių pojūčių kokio dydžio reikėtų. Nors jaučiamas šioks toks spaudimas, tačiau puse dydžio didesnių kedų nerekomenduojame užsakyti (nebent esate plačios pėdos savininkas), kadangi tuomet kedai gali tapti per platūs ir pėda bate slidinėtų.
Batviršis.
Kuriant šiuos kedus, dizaineriai nenorėjo nutolti nuo Jordan Why Not? serijos kedų, todėl šiame modelyje taip pat galima pastebėti nemažai panašumų į pagrindinį modelį. Pado šoninės dalys kampuotos ir „užlipusios“ ant batviršio, o pats batviršis pagamintas iš tankaus ir standaus tinklelio. Dėl standumo ir tankumo, tinklelis nepraleidžia daug oro, tad daugiausiai kedai ventiliuos per liežuvėlį. Ant viso batviršio paviršiaus netrūksta įvairių detalių, todėl kedai iš pažiūros atrodo lyg transformeris, kuris aplipęs įvairiomis medžiagomis ir jas nusipurčius taptų lygus ir neišsiskiriantis batas. Tačiau kadangi Westbrook tikrai nėra neišsiskiriantis, tad ir šie kedai pastebimi iš tolo – šone nors ir nedidelis, tačiau ryškus Jumpman logotipas, labiausiai pažeidžiami batelio priekinės dalies šonai aptraukti Fuse medžiaga, kuri keliose vietose prie batviršio prisiūta ryškiomis siūlėmis. Batelio šone ir ant liežuvio pastebimi nedideli Westbrook logotipai, o ant galinės plokštelės pažymima, jog tai po Jordan Brand sukurti Russel Westbrook vardiniai krepšinio bateliai, kurie pasirodė prekyboje 2020 metų vasarą.