Savaime užsirišantys krepšinio kedai Nike Adapt BB 2.0

Viskas prasidėjo dar 1989 metais pasirodžiusiame filme „Atgal į ateitį 2“, kuriame Marty McFly persikėlė laiku iš 1985 metų spalio 26 dienos į 2015-uosius metus ir apsiavė savaime užsiveržiančius Nike batelius.

Realiame pasaulyje ši pranašystė tapo tikru iššūkiu ir Nike kompanija įdėjo daugybę pastangų, kad pavyktų tai įgyvendinti. O kas stengiasi – tam sekasi, todėl 2015 metų pabaigoje pirmasis savaime užsiveržiančius Nike MAG’us išbandė Marty McFly įkūnijęs aktorius Michael J. Fox, o pirmoji ypač limituota serija buvo parduota eBay aukciono būdu ir visos surinktos lėšos skirtos Michael J. Fox įkurto fondo, tiriančio Parkinsono ligą, rėmimui. Kedai buvo išparduoti įspūdingomis sumomis, siekiančiomis net $100 000 už porą, todėl didžioji dauguma įsigijusių batelius, juos padėjo prie savo kolekcijų ir sutikti gatvėje ką nors juos avint beveik neįmanoma.

Nike, sukūrusi savaime užsivarstančią technologiją, ją tobulina toliau ir kiekvienais metais pristato vis naują siluetą, o 2019 metais pasirodė netgi profesionaliems krepšininkams skirti Nike Adapt BB krepšinio bateliai. Kedai susilaukė didžiulio susidomėjimo, tad Nike tobulinant technologiją toliau, 2020 metais turime galimybę išbandyti jau antruosius šios serijos kedus Nike Adapt BB 2.0.

Profesionalius krepšinio batelius geriausiai pristato NBA krepšininkai, todėl ir Nike Adapt BB 2.0 pirmą kartą viešai pasirodė ant Memphis Grizzlies atletiškojo naujoko Ja Morant kojų 2020 metų sausio 20 dieną. Kedų nuotraukos tiesiog užplūdo internetą bei greitai visi pradėjo analizuoti naujųjų batelių pranašumus prieš pirmtakus. 

Kedus kūrė dizaineris Benjamin Nethongkome, kuris nuo ketvirtojo modelio yra atsakingas už Kyrie Irving vardinių batelių seriją, bei atsižvelgęs į atsiliepimus dėl pirmojo Adapt BB modelio kurie buvo laikomi per kieti, iš Kyrie 6 kedų perkėlė Zoom Turbo amortizacinę oro technologiją į Nike Adapt BB 2.0 kedus. Ši technologija pasižymi geromis amortizacinėmis savybėmis bei tuo pačiu leidžia gerai jausti krepšinio aikštelės parketą, kas ypač svarbu greitiems krepšininkams.

Visgi be įprastinių technologijų randamų ir kituose modeliuose, šiuose keduose žinoma svarbiausia yra užsivarstymo technologija Adapt 2.0Nike tikrai nestovėjo vietoje išleidusi pirmąjį Adapt siluetą, kuriame “užvarstymo” veikimas jautėsi nuo priekinės pėdos dalies kylant į viršų, dėl ko buvo jaučiamas nusivylimas tarp kai kurių juos dėvinčių krepšininkų, kadangi batai nesuteikė identiško pojūčio kaip užsivarsčius kedus su įprastais raišteliais, todėl kurdami technologijos atnaujinimą, Nike atsižvelgė į tai ir sukūrė ne tik mažiau pastebimą technologiją bei panašėjančią į įprastus raištelius, kuriuos galime matyti viršutinėje bato dalyje, bet svarbiausia jog jie užveržia pėdą iš visų pusių vienu metu ir tokiu būdu galima lengviau reguliuoti apspaudimą. Su atnaujintu varstymu jaučiamas ypač stiprus patobulėjimas ir po truputį kedai su Adapt technologija atranda ne tik pirkėją, kuris domisi technologinėmis naujienomis, tačiau ir tą, kuriam tai kaip įprasti kedai, tik geresni.

Kad ir kaip svarbu technologijos, tačiau dizainas joms negali nusileisti ir jei lygintume su pirmuoju Adapt BB modeliu, kuris buvo kojinės tipo minimalistinio dizaino, tai antroji versija pasikeitė kardinaliai ir tapo ryški bei atkreipianti visų dėmesį. Pado apačioje išliko užveržimo mygtukai, kuriuos spaudžiant batai suspaudžia pėdą stipriau arba mažiau, o kedui veikiant jie gali keisti spalvą bei taip visiems parodo jog nešiojami kedai yra išties išskirtiniai. 

Ypač atkreipia dėmesį kita batelių detalė – išlietas kulnas, kurio apatinėje dalyje įspausti kedų pagaminimo metai. Didžiąją batelio paviršiaus dalį dengia tinklelis, kurį svarbiausiose vietose sustiprina Fuse technologija bei ypač ryškiai matomas Nike Swoosh‘as sudarytas iš atskirų detalių sukuriančių pikseliuotą vaizdinį. 

Nike Adapt BB 2.0 kedai sukurti krepšiniui, tačiau puikiai tiks ir laisvalaikio pasivaikščiojimams – juk tokius išskirtinius kedus nesinori uždaryti sporto salėse! 

Batelių priežiūra ir valdymas:
Tai kedai su viduje esančia technologija, tad priežiūra jiems reikalinga didesnė nei įprastų batų ir nors juose esanti baterija gali veikti net iki trijų savaičių, tačiau jai išsikraunant, svarbu batelių nepamirši pakrauti. Komplekte rasite pakrovėją, ant kurio pastačius batus, jie pasikraus naujoms kelionėms. Nike Adapt BB 2.0 valdomi per programėlę, kurioje galima reguliuoti batelių užveržimą bei keisti ant kedų esančių mygtukų spalvą. Taip pat veržimo stiprumą galima reguliuoti spaudžiant mygtukus, esančius prie pado išorinėje pusėje.

SAUGA

TRIKČIŲ ŠALINIMAS IR TAISYMAS

* Neardykite Nike Adapt gaminio ir nebandykite jo taisyti patys. Ardant galima sugadinti batus ir susižeisti.
* Jei Nike Adapt gaminys sugadinamas, sušlapinamas, praduriamas arba sudaužomas, dėl pagalbos kreipkitės į Nike šiuo adresu: https://www.nike.com/help/a/adapt.
* Jei Nike Adapt gaminys tinkamai neveikia:
– Bent 4 sekundes spausdami abu mygtukus, išjunkite batą. Tada vėl įjunkite, bet kurį mygtuką spausdami 1 sekundę.
– Mažiausiai 30 minučių įkraukite batą.
* Jei tai nepadeda išspręsti problemos, dėl pagalbos kreipkitės į Nike šiuo adresu: https://www.nike.com/help/a/adapt.

SAUGOS INFORMACIJA.

Nike Adapt nėra skirti naudoti asmenims, turintiems mažesnes fizines, jutimines ar psichines galimybes arba neturintiems patirties ir žinių (pavyzdžiui vaikams), nebent prižiūrint ar paaiškinant, kaip naudotis gaminiu, už jų saugumą atsakingam asmeniui.
* Neišimkite, nekeiskite ir neardykite baterijos ar kito komponento ir saugokite juos nuo vandens ar ugnies.
* Jei bedėvint Nike Adapt gaminį išsikrauna baterija, batus galima nusiauti rankiniu būdu patraukiant žemyn kulną.
* Nedėvėkite Nike Adapt gaminio, jei reguliuojant suveržimą išsieikvoja baterija ir nesuveržiama iki galo.
* Įkraudami bateriją neavėkite batų.
* Nestovėkite ant įkroviklio.
* Kad išvengtumėte sistemos perkaitimo, nenaudokite suveržimo ir atlaisvinimo funkcijų ilgiau nei 10 minučių iš eilės.
* Nenaudokite jokių kitų kintamosios srovės adapterių ar įkroviklių, išskyrus tuos, kurie yra pateikti. Įkraukite vėsioje vietoje.
* Nepalikite batų įkrauti ilgiau nei 24 valandas iš eilės.

BATERIJŲ IR GAMINIŲ ŠALINIMAS.

* Perbrauktas šiukšliadėžės ant ratukų ženklas reiškia, kad Nike Adapt gaminių negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis.
* Šie produktai turėtų būti pristatyti į atitinkamą surinkimo punktą ir perdirbti.
Nike Adapt gaminiuose gali būti medžiagų, komponentų ar substancijų, kurios tinkamai neutilizuotos gali būti pavojingos ir kenksmingos žmonių sveikatai bei aplinkai.
* Tinkamai utilizuojant ir perdirbant apsaugomi bei tausojami gamtos ištekliai. Be to, taip užtikrinama, kad perdirbimas vykdomas atsižvelgiant į žmonių sveikatą ir aplinką.
* Nebandykite patys išimti akumuliatoriaus iš Nike Adapt gaminio, nes tai gali sukelti rimtų sužalojimų ir (arba) pakenkti turtui.
* Norėdami gauti daugiau informacijos apie šio gaminio utilizavimą ir perdirbimą, susisiekite su vietos savivaldybe arba utilizavimo tarnyba. Prieš perdirbant akumuliatorius turi būti išimtas profesionalaus elektronikos perdirbėjo.
* Kai kuriose šalyse esant tam tikroms aplinkybėms galite nemokamai grąžinti gaminį platintojui nieko daugiau nepirkdami. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su pardavėju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *