Nike Hyperdunk krepšinio batelių įpėdinis Nike Alphadunk

Nike Hyperdunk serija, prasidėjusi dar 2008 metais, panašu artėja link pabaigos ir 2019 metais juos keičia naujasis modelis Nike AlphaDunk. Keičiantis krepšiniui ir krepšininkų prioritetams pasirenkant krepšinio batelius, aukšto profilio kedai vis dažniau tampa aukščiausių žaidėjų pasirinkimu, todėl kuriant AlphaDunk didžiausias dėmesys buvo skiriamas žaidėjams, kurie daugiausiai laiko praleidžia baudos aikštelėje ar netoli jos.

Padas.
Visą priekinę bato dalį dengia minkšta Zoom oro technologija. Šis oro pagalvės atsiradimas kilo Nike dizaineriams studijuojant krepšininkų šuolius – „Mes svarstėme, kas nutiktų, jei savo labiausiai amortizuojančią technologiją Zoom Air patalpintume priekinėje bato dalyje ir ji geriausiai veiktų kuomet krepšininkas atsispiria šuoliui bei kuomet jis nusileidžia ant žemės“ – sako Nike krepšinio avalynės dizaineris Ross Klein. Taigi būtent tam, kad padėtų krepšininkams lengviau atsispirti ir minkščiau nusileisti, priekyje bato buvo įmontuota didžiulė oro pagalvė, o kulno srityje dizaineriai panaudojo vidutinio minkštumo putas.

Dideliems krepšininkams yra būdingas apsisukimas vietoje, todėl palengvinant šį judesį, pado raštui panaudota daugybė apskritimų, kurių centras yra priekinėje bato dalyje, nuo kurio lyg bangos nuvilnija šio rašto linijos iki kulno, tokiu būdu šis raštas leidžia lengvai apsisukti vietoje bei išsaugo optimalų sukibimą judant kitomis kryptimis.

Dydis / plotis.
Kedų dydis atitinka įprastą Nike batelių dydį, o plotis puikiai tinka vidutinio pločio pėdų savininkams.

Batviršis.
Nike Hyperdunk serijoje prasidėjo revoliucinės technologijos Flywire kelionė, todėl išlaikydami pirmtako aurą, Nike AlphaDunk taip pat perėmė šią technologiją ir batraiščių kilpos sukurtos būtent iš šios technologijos kabelių, kuriuos tempiant, batelis iš visų pusių priglunda prie pėdos. Visa priekinė bato dalis padengta standžiu ir tankiu tinkleliu, kuris yra papildomai sukietintas ir išgaunama iškili forma. Kulno dalyje panaudotas didžiulis Swoosh‘as kurį iš visų pusių supa sintetinė oda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *