adidas N3XT L3V3L krepšinio kedų apžvalga

adidas N3XT L3V3L 2020 kedus pirmą kartą išvydome ant Trae Young kojų NBA žvaigždžių savaitgalio metu ir nors prekyboje jie pasirodė gerokai vėliau, tačiau jau spėjo užsitarnauti daugybės krepšininkų pagyrimus. Visgi tai yra specifinis kedų modelis, kuris tikrai patiks ne visiems ir šiuos kedus kaip niekada rekomenduojame prieš įsigyjant pasimatuoti.

Padas.
Sukibimas su danga susilaukia daugybės gerų įvertinimų. Kedų pado raštas yra ypač stambus ir ryškus bei sudarytas iš įvairaus banguoto rašto, todėl net ir žaidžiant lauke (nors jie sukurti salės krepšiniui), kedai puikiai atlieka savo funkcijas ir neleis slidinėti bei jausitės užtvirtintai. Kaip jau tapę daugeliu atveju įprasta atsižvelgiant į staigių žaidėjų poreikius, kedų padas užlipa gerokai ant batų šono ir dėl šios priežasties kedai turi gerą sukibimą net tuomet, kai pėdą statote beveik lygiagrečiai parketui.

Amortizacija.
Amortizaciją privalėjome išskirti atskirai, kadangi ji šiuose keduose suteikia neapsakomą malonumą jei mėgstate minkštus batelius. Minkštos Lightstrike putos bei viduje besislepiančios Boost granulės suteikia komfortą sulig kiekvienu žingsniu.

Dydis / plotis.
Ši dalis turbūt vienas didžiausių šių kedų trūkumų neleisiantis būti visapusiškai vienais geriausių 2020-ųjų modelių. Šie kedai sukurti kojinės principu – be raištelių. Nors yra daugybė tokio stiliaus modelių, tačiau šis nepasižymi ypač lengvu pėdos įkišimu ir ištraukimu iš batų. Nors batų medžiaga yra tampri, tačiau pirmus tris – penkis kartus kol juos mausitės greičiausiai bus tikras vargas ir norėsis, kad kedai kuo greičiau prasitampytų. Kuomet kedus apsiausite, jų ilgis ir plotis atitiks įprastą adidas kedų dydį. Nors vėlgi, kadangi tai yra kojinės tipo batai, daugumai atrodo jog jie yra šiek tiek ilgesni nei įprasti ir kartais norisi užsisakyti puse dydžio mažesnius. Tačiau mes rekomenduojame užsisakyti įprasto dydžio kedus ir nepamirškite, jog priekyje turėtų likti apie pusę centimetro laisvos vietos.

Šių kedų tikrai nerekomenduojame tiems, kurie turi plačią pėdą arba aukštą keltį.

Batviršis.
Batviršiui panaudota Primeknit austa medžiaga, kuri išties suteikia kedui prabangos spindesį, o visą vidinę batelio dalį dengia į neopreną panaši medžiaga. Nors viršus pagamintas iš tinklelio, tačiau dėl naudojamos vidinės medžiagos, kedai nepasižymi geru oro pralaidumu ir rungtynių metu pėda gali kaisti.

Bato priekinėje – vidurinėje dalyje matomi adidas trys brūkšneliai, o iš abiejų pusių panaudota dirbtinė oda neleidžianti pėdai slidinėti atliekant staigius judesius rungtynių metu. Papildomas saugumas suteikiamas ir išorinėje batelio dalyje, kur nuo pado yra pakilusi putos detalė.

adidas N3XT L3V3L 2020 turi ne vieną pliusą ir yra ypač vertinami sportininkų, tačiau tuo pačiu prieš juos įsigyjant reiktų išbandyti ar kojinės tipo batai jums tiks pagal jūsų pėdos savybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *