Kyrie hibridinių kedų Nike Kybrid S2 apžvalga

Kuo dažniau keičiame kedų modelius, tuo labiau prisirišame prie kažko konkretaus bei to ieškome kituose keduose. Kartais taip norėtųsi „susidėti“ kedus iš atskirų modelių, iš kurių viename labiausiai patiko padas, kituose komfortas, dar kituose amortizacija ar galiausiai dizainas.

Kyrie Irving vardinių batelių kūrimą atsakingas dizaineris Benjamin Nethongkome būtent taip ir pasielgė pradėjęs kurti atskirą Irving hibridinių kedų seriją bei antrajame šios serijos modelyje Nike Kybrid S2 jis panaudojo detales iš ketvirtųjų, penktųjų bei šeštųjų Kyrie serijos modelių.

Padas.
Kybrid S2 keduose padas panaudotas identiškas kaip ir Nike Kyrie 4 modelyje. Kyrie 4 keduose buvęs padas ypač dažnai susilaukdavo gerų vertinimų dėl gero sukibimo bei minkštumo, tad šis pasirinkimas neturėtų stebinti. Raštui panaudota daugybė raižytų linijų, kurias šiek tiek reikia „padrožti“ aikštelėje, kad įgautų geriausias sukibimo savybes, tačiau kuomet kedai apšildyti – padas su danga sukimba ypač gerai. Kita svarbi šio pado savybė, jog pado raštas aukštai užlipa ant batelio, o tai ypač mėgiama greitų žaidėjų, dėl ko kedai sukimba su danga net kuomet pėda statoma įstrižai parketui. Amortizaciją keduose užtikrina kulno srityje panaudota suspausto oro Zoom pagalvė bei per visą padą esančios vidutinio kietumo putos.

Ant pado taip pat matomos Kyrie svarbios detalės. Nėra paslaptis, jog jis domisi įvairiomis sritimis, todėl sudėjus abu kedus vieną šalia kito, ant pado išryškėja visa matanti akis. Ant kairiojo bato kulno įspausta jo dukros Azurie gimimo data – 2015-11-23, o ant dešinio pado kulno įspausta jo mamos Elizabeth Irving gimimo data – 1967-08-13, kuri mirė kuomet Kyrie buvo vos keturi metukai. Kyrie atmintyje likę jo mamos sakyti žodžiai – “Just Be You”, todėl ant kedų taip pat yra įspaustas šių žodžių sutrumpinimas “J.B.Y.”. Kita svarbi jam frazė yra kartota tėčio – “Hungry and Humble” todėl įspaustos ir šios raidės – “H+H”. Ant padų kulno taip pat yra užrašas „Fear is not real“ bei Kyrie marškinėlių numeris “11”.

Dydis / plotis.
Kedų ilgis atitinka įprastą Nike kedų ilgį, o plotis labiau tinka siauresnių pėdų turėtojams arba mėgstantiems ypač apspaustus kedus. Jei turite vidutinio pločio pėdą, tuomet įsigijus savo dydį, kedai pėdą apgaubs labai stipriai bei prireiks šiek tiek laiko kol prisitaikys arba rekomenduojama įsigyti pusę dydžio didesnius, jog jaustumėtės komfortiškai. O jei jūsų pėda yra plati, tuomet šių kedų jums nerekomenduojame ir vertėtų pasidairyti kito modelio.

Batviršis.
Nike Kybrid S2 pasižymi ne tik tuo, jog yra sukurti iš ankstesnių trijų Kyrie modelių, tačiau taip pat naudojamos skirtingos detalės kairiam bei dešiniam batui. Batų užkulnis dešiniajame bate panaudotas iš Kyrie 6, o kairiajame bate iš Kyrie 5. Visgi ryškiausi skirtumai matomi spalviniuose sprendimuose, kuomet įkvėpimo semiamasi iš ankstesniųjų Kyrie serijos modelių bei kairys ir dešinys batas turi skirtingus printus. Be šių skirtumų, kitos detalės yra vienodos ant abiejų batų bei atkeliavusios iš ankstesniųjų Kyrie siluetų.

Viršuje esantis dirželis pasiskolintas iš Kyrie 5, kuris pasižymi tuo, jog per jį perveriami batraiščiai bei tokiu būdų tvirčiau batelis priglunda prie pėdos. Iš to pačio modelio atkeliavo ir batų liežuvėliai, o bato kulno sritis paimta iš Kyrie 6.

Nike Kybrid S2 tai modelis, kuris pasižymi geriausiomis savybėmis paimtomis iš ankstesnių trijų Kyrie Irving vardinių batelių serijos modelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *