Derrick Rose antros serijos vardinių krepšinio batelių adidas D Rose 773 2020 apžvalga

Derrick Rose paskutiniajame 2019/2020 metų sezone žaidė lyg geriausiais savo laikais, o toks jo žaidimas sužadino adidas kompaniją dėti daugiau pastangų su D Rose serijos bateliais. Nors ir ankstesniais metais buvo leidžiami Rose vardiniai kedai, visgi jiems naudojamos medžiagos ir reklaminė kompanija nebebuvo tokia stipri kaip kažkada anksčiau, tačiau gerėjant Derrick rezultatams aikštelėje, D Rose 10 vėl skambėjo garsiai, o šalia to vėl buvo prisiminti jo antros serijos kedai adidas D Rose 773.

D Rose 773 pavadinimas kilo nuo Čikagos miesto dalies Englewood, kurioje gimė Derrick Rose, telefono kodo, kuris yra 773. Šie kedai, kaip ir daugelio kitų krepšininkų antros serijos vardiniai kedai, pasižymi kiek pigesnėmis medžiagomis ir paprastesniais dizaino sprendimais nei pagrindiniai modeliai, tačiau tuo pačiu jei kedams pridedamas elitinio žaidėjo logotipas, jie neša šio žaidėjo vėliavą pagarbiai ir kedai sukuriami taip, kad atitiktų svarbiausius krepšinio batelių kriterijus.

Padas.
Padas šiuose keduose panaudotas identiškas adidas Pro Vision kedų padui, kuris yra ypač platus bei jam naudojamas klasikinis eglutės raštas, kuris suskirstytas atskiromis zonomis pagal labiausiai apkraunamas vietas. Nors didžioji dauguma rašto nukreipta į batelio priekį, tačiau šone, kur atliekama daugiau šoninių judesių, pado raštas nukreiptas pagal šių judesių kryptį. Tokiu būdu kedai geriau užtikrina sukibimą su danga judant įvairiomis kryptimis.

Amortizacijai užtikrinti panaudota po visu padu esanti adidas Bounce technologija, kuri šiame modelyje geriausiai juntama aplink kulno sritį. Kitos pėdos vietos ir pats kulno centras yra labai arti žemės ir tai tinkama ypač tiems, kurie staigiai keičia judėjimo kryptį bei greitai spurtuoja.

Dydis / plotis.
Nors šie kedai yra vidutinio pločio, tačiau dėl platesnės priekinės bato dalies, jų negalime rekomenduoti siaurų pėdų turėtojams, todėl D Rose 773 2020 geriausiai tiks vidutinių ir plačių pėdų savininkams. Taip pat svarbu paminėti, jog apsiavus savo įprastą dydį, priekyje lieka šiek tiek laisvos erdvės, todėl mėgstantiems kad kedai apglustų pėdą iš visų pusių, rekomenduojame užsisakyti puse dydžio mažesnius.

Batviršis.
D Rose 773 2020 yra aukšto profilio krepšinio bateliai, kurių visą paviršių dengia standus tinklelis. Ir nors paviršiuje naudojamas tinklelis, visgi dėl jo standumo pėda nėra gerai ventiliuojama todėl gali kaisti ir būtent dėl šios priežasties rekomenduojama neužsakyti per didelių kedų, kad netektų žaisti su dvejom kojinėm ir tuomet pėdai iš tikrųjų būtų karšta. Iš adidas pusės malonus akcentas pagalvojant apie klientą yra užkulnyje panaudota tampri medžiaga, dėl ko kedus apsiauti išties lengva ir patogu. O kad tai yra Derrick Rose serijos krepšinio bateliai, parodo gale bato ryškiai matomas jo logotipas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *