adidas Pro Boost krepšinio batelių apžvalga

adidas Pro krepšinio batelių serija yra viena ilgiausiai besitęsiančių adidas kompanijoje. Per daugybę metų kedai keitėsi, tobulėjo, buvo naudojamos įvairios medžiagos bei technologijos, tačiau bendras bruožas išliko nepakitęs – už vidutinę kainą pasiūlyti kiek įmanoma labiau profesionalius krepšinio batelius. Būtent tokie yra ir naujieji adidas Pro Boost.

Padas.
Niekada nesuklysi įsigijęs krepšinio kedus su klasikiniu eglutės pado raštu. Šis pado raštas krepšinio avalynėje pradėtas naudoti prieš ne vieną dešimtmetį ir iki šių dienų išlaiko tvirtas pozicijas. Batai su eglutės raštu užtvirtina sukibimą judant įvairiomis kryptimis. Šoniniai judesiai, stabdymas – jis visada pasiruošęs padėti. Prie šio rašto, pado šonuose, prisideda ryškios, įvairiomis kryptimis išdėstytos ilgos linijos, kurios išdėstytos atsižvelgiant į tai, kokie dažniausiai judesiai tenka tam tikrai pėdos daliai.

Amortizacija.
Šiuose keduose už amortizaciją yra atsakingos lengvos Lightstrike putos bei Boost granulės esančios pado viduje. Įprastai šių abiejų technologijų derinys pasižymi ypatingu minkštumu bei komfortu. Visgi šie kedai galėtų būti geras pavyzdys kaip vien technologijų išvardijimas neparodo ko galima tikėtis iš tiesų. adidas Pro Boost nėra priskiriami minkščiausiems kedams. Jie gerokai labiau tiks tiems, kurie neieško minkštumo, o kaip tik priešingai – norintiems kedų, leisiančių juose jaustis tvirtai.

Nors Lightstrike putos įprastai yra ypač minkštos, šiuose keduose minkštumas jaučiamas aplink pėdą, bet vidurinėje ir priekinėje bato dalyje iš Lightstrike norėtųsi daugiau. Šį tarpą turėtų užpildyti Boost technologija, kurį įprastai yra dar minkštesnė ir labiau „bouncy“ nei Lightstrike, tačiau jos taip pat adidas panaudojo ne per daugiausiai. Taigi nors šie kedai savyje turi dvi topines adidas technologijas, visgi juos galėtume priskirti prie kietesnių batų kategorijos.

Dydis / plotis.
Šie kedai yra keliais milimetrais ilgesni nei įprasti adidas kedai. Visgi ilgio skirtumas nėra toks didelis, tad ieškantiems šiek tiek daugiau laisvumo, tiks įprastas dydis, o norintiems šiek tiek didesnio apspaudimo, bus tinkamas ir puse dydžio mažesnis dydis. adidas Pro Boost plotis tinka turintiems vidutines ir siauras pėdas.

Batviršis.
Šio batviršio išskirtiniausia detalė yra liežuvis. Liežuvis, kuris visiškai kitoks nei jis būna įprastai. Šie kedai yra kojinės tipo, o liežuvėlis yra prisiūtas ant viršaus virš tamprios medžiagos. Taigi liežuvis šiame modelyje atlieka pagalbininko apsiaunant vaidmenį (kuomet jį patempus į viršų lengviau įkišama pėda į batus) ir kaip apsaugos priemonė, kuomet veržiant batraiščius jie neįsirėžia į pėdą.

Kad pėda keduose neslidinėtų, užtvirtina priekinėje batelio dalyje panaudota sintetinė medžiaga, kuri užtvirtina pastovią bato formą. Iš abiejų bato pusių matomos trys adidas juostelės bei ant liežuvio ir išorinės bato dalies pridėti nedideli adidas logotipai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *