Under Armour HOVR Havoc 3 krepšinio bateliai ir jų apžvalga

Under Armour gal ir nėra ta kompanija, kuri gamintų sportui skirtus kedus, kurie būtų tokie išskirtiniai, jog jie lygiai taip pat gerai tiktų prie laisvalaikio rūbų, kaip ir krepšinio aikštelėje. Visgi jie deda didžiules pastangas, jog jei kedai sukurti krepšiniui, tai jie ir atitiktų visas būtinas krepšinio batelio savybes, o krepšininkas jais apsiavęs bei išbėgęs ant aikštės parketo pamirštų apie kedus ir susikoncentruotų tik į žaidimą.

Tai jau tretieji Under Armour HOVR Havoc serijos kedai, o jie pirmą kartą ant NBA aikštelės parketo pasirodė liepos pabaigoje ant Orlando Magic centro Mo Bamba kojų. Sekantis NBA žaidėjas buvo puolėjas Josh Jackson, o dar vėliau jais apsiavė ir San Antonio Spurs gynėjas Patty Mills. O kuo tai svarbu? Nes tai tik parodo šių kedų universalumą, kuomet jie tinka visų pozicijų žaidėjams – nuo gynėjų iki centrų.

Padas.
UA HOVR Havoc 3 keduose, priešingai nei pirmuose dvejuose, pakeistas pado raštas bei šiame modelyje panaudotas unikalus ir chaotiškas įvairių linijų rinkinys. Šios skirtingos linijos užtikrins gerą sukibimą judant įvairiomis kryptimis, o prie to prisidės ir minkšta guma, kuri kaip įprasta nepasižymi ilgaamžiškumu, tačiau pasižymi geru sukibimu su aikštelės parketu.

Amortizacija.
Šiuose keduose už amortizaciją yra atsakingos vidutinio kietumo HOVR putos. HOVR putos yra patentuotos Under Armour ir jos iš esmės panašios į daugelį kitų gamintojų naudojamų putų, tačiau visos jos skiriasi šiek tiek skirtingomis sudėtimis. Kadangi keduose panaudotos vidutinio kietumo putos, tad nereikėtų tikėtis ypatingo minkštumo ir tai ypač paranku tiems, kurie ieško kedų, su kuriais galėtų gerai jausti aikštelės pagrindą bei tokiu būdu gali atlikti staigesnius judesius.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis atitinka įprastą sportinės avalynės dydį, o plotis idealiausiai tinka vidutinių pėdų savininkams. Taip pat gan komfortiškai turėtų jaustis ir platesnių pėdų savininkai, ypač jei platesnė ne visa pėda, o tik priekinė jos dalis. Under Armour pasižymi ypač detaliu vidinės batelio dalies išformavimu, todėl jei jūsų pėda yra daugmaž standartinė, dažnu atveju apsiavus šio gamintojo kedus neapleidžia jausmas, jog jų gaminami kedai sukurti asmeniškai jums, pagal jūsų pėdos linkius ir tai leidžia su šiais kedais iškart bėgti į varžybų sūkurį be jokio papildomo apšildymo.

Batviršis.
Trečiųjų Havoc kedų batviršis atrodo kaip iš krepšinio avalynės enciklopedijos ir atitinka visus reikalavimus. Didelę batelio dalį dengia standus tinklelis, o virš jo padengta į fuse panaši medžiaga, kurios pagrindinė savybė yra išlaikyti kedo formą nekintančią net ir po daugelio rungtynių. Kulno dalis sukurta taip pat iš sintetinės medžiagos, kurios taip pat pagrindinė užduotis yra išlaikyti batelio formą kuo mažiau kintančią. Išorinėje bato dalyje ir ant kulno yra išspausti dideli Under Armour logotipai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *