Nike LeBron XVI Low krepšiniui skirtų kedų apžvalga

LeBron James šešioliktieji vardiniai krepšinio bateliai buvo sukurti žemesnio profilio nei įprastai kiti LeBron serijos kedai, todėl nors ir įprasta pasirodyti Low versijai, tačiau visgi šešioliktojo modelio žemos versijos pasirodymas nustebino. Nustebino, kadangi abiejų modelių aukštis beveik identiškas ir pakitimų nėra tiek daug, todėl tapę pigesniais ir tuo pačiu išlaikę daugelį pagrindinio modelio savybių, žemesnieji kedai pritraukė daugumos krepšininkų dėmesį.

Padas.
Nike LeBron XVI Low keduose padas išliko identiškas aukštesniajai versijai, kuris pasižymi ypač ryškiu ir stambiu eglutės raštu priekinėje ir vidurinėje pado dalyse bei gale struktūriniu raštu, kuris išsidėliojęs apie kraunantį į krepšį dunkman logotipą. Komfortą keduose užtikrina iš Nike LeBron XV atkeliavusi ir didžiąją pado dalį padengianti didelė Zoom Air technologija.

Dydis / plotis.
Kedų dydis atitinka įprastą Nike kedų dydį, o plotis, kaip jau paskutiniu metu tapę įprasta, yra siauresnis, tačiau turintiems vidutinio pločio pėdą dar rekomenduojama įsigyti savo įprastą dydį, nors iš pradžių gali jaustis didesnis veržimas iš šonų dėl ko pėda rungtynių metu jausis stipriai suveržta iš visų pusių. Turintiems siaurą pėdą keblumų dėl pločio neturėtų kilti, o plačių pėdų savininkams būtų rekomenduojama užsakyti puse dydžio didesnius arba jei yra galimybė prieš perkant pasimatuoti parduotuvėje.

Batviršis.
Kedų batviršis išties turi daug panašumų su Nike LeBron XVI aukštąja versija bei iš jų atkeliavo vienas išskirtiniausių šio modelio bruožų – nestandartinis varstymas, kuomet raišteliai perveriami per viduryje bato esančias kilpas.

Nike LeBron XVI Low sukurti taip, kad jie gerai atrodytų ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir prie džinsų už aikštės ribų, todėl jų dizainas pasižymi minimalistiniu stiliumi, kurio priekinėje dalyje yra nedidelis Nike Swoosh‘as, o gale panaudotas odinis užkulnis ant kurio išraižytas Nike Air logotipas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *