Profesionalių krepšinio batelių Nike Zoom Rize 2 apžvalga

Nike Rize serija pakeitė dešimtmetį krepšinio avalynėje karaliavusius Nike Hyperdunk kedus ir po 2019 metais išleistų pirmųjų Rize kedų, 2020 metais sulaukėme kardinaliai pasikeitusių antrųjų. Pirmieji kedai buvo aukšti ir ypač mėgstami aukštesnių žaidėjų, o antrieji tapo žemi ir turėtų praplėsti juos mėgsiančių žaidėjų spektrą ne vien aukštaūgiais, tačiau ir žemesniais krepšininkais.

Padas.
Pado raštui Nike dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš devintųjų Kobe Bryant vardinių krepšinio batelių, kuriuose buvo panaudotas panašus į pėdos antspaudą raštas. Nike Zoom Rize keduose šis raštas buvo patobulintas ir tapo labiau panašus į pėdos spaudimo žemėlapį. Raštas tapo išdėliotas apie atskirus apskritimus, kurie nuvilnija panašiai kaip nuvilnija bangos apie kelis akmenis įmestus į vandenį. Toks unikalus raštas užtikrina tvirtą sukibimą judant įvairiomis kryptimis.

Be sukibimo, kiekvienuose keduose yra ypač svarbu amortizacija kuri suteikia (arba nesuteikia) komforto jausmą. Vieni krepšininkai mėgsta minkštesnius kedus, o kiti kietesnius, taigi šiems kedams pirmenybę turėtų teikti tie, kurie ieško minkštumo ir komforto. Priekinėje bato dalyje esanti stora Zoom oro pagalvė yra kažkas nerealaus, o prie to dar pridėjus ypač minkštas galinėje bato dalyje esančias putas – Nike Zoom Rize 2 kedai gali tapti komforto sinonimu.

Dydis / plotis.
Nors iš išvaizdos Nike Zoom Rize 2 atrodo kaip siauresnis modelis, visgi juos apsiavus, vidutinio pločio pėda jaučiasi labai komfortiškai. Ilgis taip pat atitinka įprastą Nike avalynės dydį.

Batviršis.
Pakeitę kardinaliai išvaizdą lyginant su pirmaisiais Rize serijos kedais, Nike Zoom Rize 2 tapo žemo profilio bateliais bei nors sukurti gan minimalistinio dizaino, visgi ypač krentantys į akį dėl vidurinėje bato dalyje šone aukštai užlipusio pado, kuris suteikia pėdai papildomo stabilumo. Vidinėje bato dalyje, apie čiurną, nepagailėta minkštos medžiagos, kuri ne tik suteikia dar daugiau komforto pėdai, tačiau tuo pačiu leidžia kojai jaustis stabiliai ir geriau apsaugo nuo traumų. Visą kedų batviršį dengia vidutinio tankumo tinklelis, o abiejuose batelio pusėse matomi Nike logotipai.

Nuo pirmo apsiavimo Nike Zoom Rize 2 jaučiasi išties elitiniai krepšinio bateliai, kurie sukurti taip, kad krepšinio rungtynės pėdoms būtų lyg malonus pasivaikščiojimas minkštomis putomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *