Nike PG 6 krepšinio kedų apžvalga

What’s good!
Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime naujausią Paul George vardinės linijos papildymą – Nike PG 6.
Tai yra pirmasis šios linijos modelis, kuriame neišvydome Zoom Air technologijos. Tačiau ar tai gali sutrukdyti jiems tapti puikiems? Sužinosime netrukus.
Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Šeštosios kartos modelis gali pasigirti kokybiškiausiomis medžiagomis visoje PG rotacijoje. Čia mes turime trijų tipų tekstilės viršutinę konstrukciją, kurią papildo sintetinės odos panelės. Ir visa tai Nike kompanija sugebėjo sutalpinti į 120€ biudžetą – that’s pretty impressive.
Kievienas tekstilės tipas PG6 modelyje atlieka savo paskirtį. Tvirtesnė ir tankesnė tekstilės versija priekinėje dalyje suteikia konstrukcijai patvarumą. O retesnio rašto šoninėse panelėse esančios ventiliacinės ertmės užtikrina oro cirkuliaciją. Tęsiant apie trečią tipą… Na, apie jį pakalbėsiu vėliau.

AMORTIZACIJA

Nike ZOOM AIR technologija buvo neatsiejama nuo PG linijos modelių, bet tada nutiko šeštasis modelis.
ZOOM AIR sistemos ir putų darinio kombinaciją pakeitė pilno ilgio REACT sistema. Nors šiuo metu joks putų darinys nėra pajėgus atkartoti išskirtinai puikaus Zoom Air suteikiamo šoklumo, ši REACT versija buvo itin arti to.
Kaip ir pastarieji PG modeliai, PG 6 amortizacinė sistema pasižymi universalumu, todėl kiekvienas žaidėjas ras kuo pasidžiaugti.
Visa išorinė pado dalis yra įtvirtinta gumos sienele, kuri nukreipia svorio jėgos energiją atgal į pėdą. Būtent šis aspektas, kartu su pado viršuje įmontuota stabilumo plokštele, sukuria sprogstamą šoklumo jausmą, lyg tai būtų Zoom Air pagalvė.
Komforto mėgėjams nusivilti taip pat neteks. Kulno dalyje esantis masyvus REACT padas siūlo puikiai subalansuotą komfortą, išlaikant pagrindinius batelio parametrus – greitį bei lengvumą.

SUKIBIMAS

Nors Paul George vardinė linija anksčiau negarsėjo išskirtinai puikiu sukibimu, penktosios kartos modelyje šis aspektas buvo pastebimai patobulintas. O šių metų versija visa tai iškėlė į aukščiausią lygį, šalia tokių legendų, kaip – Air Jordan 29.
Nesumeluosiu, kad tai yra vieni iš agresyviausią pado raštą turintys krepšinio kedai, kuriuos esu testavęs. O tai pasako tikrai daug.
Nesvarbu kokio tipo ar būklės aikštelėse žadi žaisti, PG 6 demonstruos vienodai agresyvų, daugiakryptį sukibimą, kuris suteiks pasitikėjimo išnaudoti visą potencialą aikštelėje.
Dėka plačių bei atvirų griovelių, dulkės nesugeba kauptis jose, todėl priežiūra tiesiog nereikalinga. Tik verta paminėti, jei planuojate PG6 pagrinde naudoti lauko aikštelėse, rekomenduoju rinktis spalvų derinį su solidžios spalvos pado guma, kuri turėtų tarnauti ilgiau.

FIT’as

Baigiant aptarti viršutinės konstrukcijos medžiagų panaudojimą, trečiasis tekstilės tipas yra didžiausias MVP faktorius, kuris suteikia didžiausią avėjimo komfortą.
Šis tipas apimą vidinę ir išorinę kulno dalį, bei batelio liežuvį, kurie yra pagaminti iš super minkštos medžiagos, viduje turinčios dar ir papildomą paminkštinimo sluoksnį. Tai priminė fleece medžiagos tipą, naudojamą sportinių džemperių gamyboje. Galbūt šiek tiek keista tai matyti krepšinio batelyje, tačiau tai veikia tiesiog puikiai.
Renkantis dydį problemų kilti neturėtų, dėka standartinės konstrukcijos pločio bei efektyviai adaptuojančių medžiagų. Tad, plačių pėdų žaidėjams rekomenduoju rinktis pusės dydžio didesnę porą. O jei į šią kategorija nepatenki, standartinis tavo dydis turėtų puikiai tikti.

STABILUMAS

Naujasis modelis nepasižymi plačia platforma ar agresyviu pado išplatėjimu priekinėje dalyje. Tačiau visa tai su kaupu atperka paaukštinta pado linija, kuri literaliai sukuria 360 laipsnių apsaugą nuo nepageidaujamų šoninių pėdos judesių ar pakrypimų.
O jei ir tai skamba silpnai, stabilumo paketą papildo plati sintetinės odos juosta esanti po pagrindine konstrukcija, ties pėdos viduriu. Rišant betelius, šios juostos užrakina pėdą, suteikdamos galingą stabilumą, bei idealų prisitaikymą prie pėdos formų.
Nike kompanija tikrai pasimokė po visą krepšinio pasaulį sujudinusio Zion įvykio dėvint PG 2.5 modelį.

VERDIKTAS

Galbūt tai nėra puikiausiai išpildytas ar labiausiai akį traukiantis siluetas, tačiau visa tai nublanksta prieš tiesiog nuostabų darbą, kurį PG 6 atlieka aikštelėje.
Užtikrintai galima teigti, jog tai yra visapusiškai geriausias Paul George vardinės linijos modelis, pasižymintis itin universaliu performance’u, kuris neapsiriboja ties tam tikrų žaidėjų kategorija.
Tai yra visų žaidėjų modelis. Tad, jei šiuo metu žvalgaisi naujos krepšinio batelių poros – Nike PG 6 privalo atsirasti tavo sąraše.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *