Paul George trečiųjų vardinių krepšinio batelių Nike PG 3 apžvalga

Nike trečiuosius Paul George vardinius krepšinio kedus pristato kaip sukurtus jaukumui. Jauskis komfortiškai puolime ir gynyboje. Tai universalūs kedai, kurie skirti įvairių pozicijų žaidėjams. Arba tiksliau žaidėjams, kurie gali žaisti visose pozicijose. Būtent tokiems kaip pats Paul George.

Padas.
Padui sukurti panaudotas unikalus raštas, kuris įkvėptas kraterių išvagoto mėnulio paviršiaus. Visą padą dengiantys įvairaus dydžio apskritimai, lyg čiuptuvai, sukimba su parketu bei užtikrina stabilumą judant įvairiomis kryptimis. Viduje apskritimų, įrašyti įvairūs skaičiai, kurie susiję su Paul George ir jo pasiekimais. Po padu, priekinėje batelio dalyje slepiasi Air Zoom oro pagalvė, o ją gaubia vidutinio minkštumo putos, suteikiančios papildomo komforto.

Dydis / plotis.
Tai siaurai pėdai idealiai tinkantis krepšinio batelis, tačiau jie taip pat tinka ir vidutinio pločio pėdos savininkams, tačiau reikėtų pasiruošti, jog bent kelios pirmos treniruotės gali būti nemaža kančia, kol kedai prisitaikys prie pėdos, tačiau vėliau… Vėliau tikras desertas kojoms ir šie kedai yra ne veltui vienas populiariausių NBA krepšininkų pasirinkimų, kadangi visos jų funkcijos atrodo idealiai suderintos. Visgi turintiems plačias pėdas, nerekomenduotume jų net bandyti, nes didelė tikimybė, jog apšildymo laikas batelių šonų tiek neatlaisvins, kad galėtumėte pajusti visus šio modelio teikiamus privalumus.

Batviršis.
Don‘t tell me the sky‘s the limit when there are footprints on the moon. Tokia fraze puošiamas kedų kulnas, kuri turėtų įkvėpti kiekvieną kartą apsiavus šiuos kedus siekti tik pačių aukščiausių rezultatų. O šie kedai jums tai tikrai leis daryti. Šone esantis sintetinės medžiagos sluoksnis, kuris su raištelių pagalba papildomai apspaudžia pėdą taip, kad net atliekant šoninius judesius, pėda tvirtai laikysis bate ir nečiuožinės į šonus. Stambūs paminkštinimai vidinėje batelio dalyje prie čiurnos, maksimaliai saugos nuo traumų, o papildomos plastikinės detalės raištelių kilpose leis kedus užsirišti maksimaliai tvirtai, nebijant kedų suplėšyti. Bendras batelio viršus padengtas standžiu tinkleliu, kuris prie nykščio padengtas fuse technologija apsaugančia nuo išorinių smūgių bei suteikia kedui tvirtumo.

Bendrai paėmus sunku būtų išskirti kažkurią batelių savybę kuri sužavėjo, nes juose atrodo viskas veikia taip, kaip ir turi veikti. Lyg ir niekas nežiba ir neišsiskiria, bet juk žaidžiant krepšinį to ir ieškome – kad kedai atliktų savo darbą bei leistų siekti aukščiausių rezultatų, o būtent šie kedai tą ir daro – jiems prisitaikius prie pėdos, jie tampa lyg antra oda, apie kurią galima pamiršti ir tiesiog mėgautis žaidimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *