Nike LeBron 17 Low krepšinio batelių apžvalga

Viduryje sezono vardinius krepšinio batelius turintys garsiausi krepšininkai dažnai pakeičia modelį į naujesnį arba į atnaujintą paskutinio modelio versiją. Visada taip būna ir su LeBron James serija bei šiais metais vasario mėnesį jį pirmą kartą išvydome su Nike LeBron 17 Low kedais. Kas išskirtinio LeBron serijoje, tai kad Low versija dažnai atrodo nedaug panaši į aukštąją versiją ir tokiu būdu galima džiaugtis ne tiek kosmetiniais atnaujinimais, tačiau beveik visiškai nauju modeliu. Taigi kas naujo ir kas likę iš aukštosios versijos detaliau:

Padas.
Pade neliko priekyje anksčiau buvusių dviejų atskirų Zoom oro pagalvių, o jas pakeitė vientisos react putos ir galime tuo tik pasidžiaugti! Ir ne tiek dėl amortizacijos, kuri priekinėje dalyje išliko labai panaši į anksčiau buvusią, tačiau dėl to atsiradusių pakitimų pade, dėl ko žemoji versija geriau sukimba su danga. Nors pats pado raštas liko beveik identiškas aukštajai versijai, kuris sudarytas iš ilgų, persipinančių linijų, tačiau nelikus atskirų talpų oro pagalvėms, padas tapo vientisesnis ir užimantis didesnį plotą bei dėl to gali geriau sukibti su danga. Tačiau ne vien ši detalė pagerino sukibimą, bet ir tai, jog Nike įvertino ankstesnes rašto problemas bei tai išsprendė gana paprastai, tačiau labai efektyviai – pado priekinė dalis tapo grublėta iš mažų bangelių, dėl ko žemoji versija sukimba su danga ne tik statant pėdą šonu, tačiau ir stabdant su priekine dalimi. Kulno dalyje liko Air Max 270 oro pagalvė, visgi ir ji buvo adaptuota prie žemos versijos modelio ir tam, kad batelis būtų stabilesnis, oro pagalvė tapo kietesnė. Tai vieniems gali patikti, o kiti įsigiję kedus su didele oro pagalve, gali pasigesti minkštumo.

Dydis / plotis.
Svarbiausias aspektas apie šiuos kedus yra tai, jog jie sukurti kojinės principu. Tai reiškia, jog nėra atskiro liežuvio ir batelio plotis nekinta bei tai gali apsunkinti jų apsiavimą ypač turintiems vidutinio pločio pėdą ir jau nekalbant apie plačios pėdos savininkus, kuriems pėdą įkišti į bato vidų gali sukelti išties daug keblumų. Todėl šių kedų tikrai negalime rekomenduoti vaikščiojantiems ant plačių pėdų, tačiau turintiems siaurą ir vidutines pėdas, šie kedai tiks idealiai. Nors pradžioje galima jausti spaudimą iš šonų, tačiau pavaikščiojus kurį laiką, kedai prisitaiko prie pėdos ir spaudimo nebelieka.

Batviršis.
Nike LeBron 17 Low keduose panaudota unikali suvarstymo sistema, kurioje per vidurį atskirtos abi raištelio pusės bei veržiama kiekviena pusė atskirai. Iš pradžių tai gali būti šiek tiek keista, tačiau pripratus nėra jaučiamas didelis skirtumas tarp standartinio susivarstymo ir esančio šiuose keduose. Viršutinė batelio dalis padengta labai standžiu ir smulkaus rašto tinkleliu, o kedo šonuose panaudota sintetinė medžiaga, neleidžianti bateliams prarasti formos. Ant liežuvio išsiuvinėtas LeBron James parašas, o kulno dalyje ryškiai šviečia karaliaus karūna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *