Kuomet sujungiami 2006-ųjų ir 2020-ųjų LeBron serijos modeliai – gaunamas išskirtinis Nike LeBron 17 Graffiti siluetas

LeBron James žaidimui gerėjant bei vis labiau užtildant kritikus, kuomet trečiajame savo sezone jis jau turėjo daugiau nei 30 taškų per rungtynes vidurkį, Nike pakeitė požiūrį ir į jo vardinių batelių seriją. Pirmieji trys LeBron serijos modeliai nebuvo ypač išskirtiniai, tačiau su ketvirtaisiais viskas pasikeitė. 2006 metais pasirodžiusiuose Nike Zoom LeBron IV keduose buvo panaudota Foamposite technologija bei visų dėmesį kaustė banguoti pado kontūrai ir viršuje panaudotas dirželis. Tuo metu buvo pristatyta daugybė spalvinių derinių, daugybė limituotų leidimų, kurie iki šių dienų kainuoja ne vieną tūkstantį dolerių, tačiau iš jų visų viena įsimintiniausių spalvų tapo Graffiti motyvais išpuošti kedai.

2020 metais pasirodę jau septynioliktieji karaliaus vardiniai krepšinio bateliai Nike LeBron 17 tapo vienais pažangiausių ne tik LeBron serijos modelių, tačiau ir tarp visų kitų krepšinio kedų. Panaudota didžiulė Air Max oro pagalvė kulne bei dvi Zoom pagalvės priekinėje dalyje, o visą batviršį dengia nauja KnitPosite medžiaga. Taigi LeBron James, prisimindamas ketvirtuosius savo vardinius batelius, kurie jo manymu tuo metu buvo lyg iš ateities ir nebuvo pakankamai įvertinti, nusprendė sujungti abu šiuos modelius bei tai tapo Nike LeBron 17 Graffiti krepšinio kedais.

Padas.
Nike LeBron 17 panaudotas unikalus, iš ilgų juostų persipinantis pado raštas. Negalime sakyti, jog tai geriausią sukibimą turintis padas, nes kartais jaučiamas praslydimas, todėl šiuos kedus norėtųsi rekomenduoti didesniems žaidėjams, labiau panašiems į patį LeBron James, o ne gynėjams, atliekantiems daugiau staigių judesių. Tačiau amortizacija šiuose keduose nustelbia viską. Ne paslaptis, jog LeBron James dievina kedus su oro pagalvėmis, todėl kulne panaudota didžiausia iki šiol LeBron serijos keduose buvusi Air Max oro pagalvė, kuri savo savybėmis labai panaši į Air Max 270. Lyg to būtų maža, priekinėje batelio dalyje yra dvi atskirtos Zoom Air oro pagalvėlės virš kurių komfortą padidina minkštos putos sluoksnis, todėl jausmas avint šiuos kedus yra lyg bėgtumei ant debesų.

Dydis / Plotis.
Kaip įprasta LeBron serijos kedams – ir dydis, ir plotis atitinka įprastą kedų dydį bei geriausiai tinka vidutinės pėdos savininkams. O jei turite plačią arba siaurą pėdą, rekomenduojama prieš tai pasimatuoti.

Batviršis.
Didžiausius skirtumus, lyginant su pagrindiniais LeBron 17 kedais, galime matyti batviršyje. LeBron 17 pasižymėjo minimalistiniu dizainu, o Graffiti versija lyg įvairiomis detalėmis aprengtas pagrindinis siluetas. Žinoma, didžiausias dėmesys atkreipiamas į virš pado esančią banguotą plokštę, visą išpaišytą Graffiti motyvais, kuri atkeliavo iš ketvirtųjų LeBron serijos kedų. Užrašuose užšifruoti su LeBron susiję žodžiai, tokie kaip Fearless ar Passion. Ketvirtajame modelyje visą batviršį dengia Foamposite technologija, o šioje versijoje KnitPosite austo audinio medžiaga. Taip pat į naująją versiją atkeliavo ir tokios detalės kaip batraiščius dengiantys medžiagos sluoksniai bei čiurnos srityje esantis dirželis ant kurio priekio puikuojasi kultinis L23 logotipas. Atsegus dirželį, po juo slepiasi ant liežuvio esanti karaliaus liūto galva, o kitoje pusėje užrašyti Nike įkūrėjo žodžiai: „Never forget to hear the voice of the athlete“.

Nike LeBron XVII Graffiti kedai sukurti krepšiniui, bet idealiai tiks ir laisvalaikio praleidimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *