Nebrangių Under Armour krepšinio batelių Lockdown 5 apžvalga

Dažniausiai visos prožektorių šviesos nukreipiamos į vardinius bei topinius krepšinio batelius. Jiems kurti naudojamos geriausios technologijos, marginami gražiausiomis spalvomis bei sukuriamos didžiausios reklaminės kampanijos, todėl kartais šiais laikais perkant mažiau kainuojančius kedus ir neturinčius jokių reklaminių plakatų, atrodo jog su tais kedais kažkas negerai. Lyg apsiavus pigesnius batus mažiau pašoksi ar jie bus mažiau patogūs. Todėl išduosime paslaptį: kiekvieno galimybės yra skirtingos lygiai taip pat kaip ir kiekviena pėda yra kitokia, tad net jei išleisi ilgai taupytus pinigus ant brangiausių kedų, bet jie nebus pagal tavo pėdos savybes, tie pinigai bus išmesti į balą, nes tikrai dažnai nutinka, jog įsigijus pačius pigiausius batus jie tinka prie pėdos gerokai maloniau nei kurie nors kiti. Tad ieškokite to, kas jums tinka.

Taigi Under Armour Lockdown 5 kedai, tekainuojantys 70 EUR, pagal kainą galbūt ne vienam profesionaliau žaidžiančiam krepšininkui atrodytų neverti dėmesio, bet… Bet jie sveria vos 350 g. dėl ko patenka į pačių lengviausių kedų kategoriją net ir lyginant su pačiais populiariausiais modeliais, kurie būtent ir buvo kuriami dėl lengvumo. Turi minkštas putas amortizacijai, turi visas kitas svarbiausias krepšinio batelių savybes, tad galbūt tai neatrastas deimantas?

Padas.
Sukibimą judant įvairiomis kryptimis garantuoja klasikinis eglutės raštas su kuriuo niekada neprašausi, o jam pagaminti panaudota vidutinio kietumo guma. Ant pado išspaustas Under Armour logotipas, o ant vieno pado užrašyta „Hungry“ bei kito „Humble“. Taigi būk paprastas ir alkanas bei tuomet pasieksi didžiausias svajones!

Amortizacija.
Šiuose keduose panaudotos vidutinio kietumo putos, todėl savyje suderina pakankamą minkštumą bei tuo pačiu leidžia gana gerai jausti aikštelės parketą.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis atitinka įprastą sportinės avalynės dydį, o geriausiai jie tiks vidutinio pločio pėdų savininkams.

Batviršis.
Tai jau penktieji Lockdown serijos krepšinio bateliai bei kaip ir ankstesnieji modeliai pasižymi tuo, jog visos naudojamos detalės yra panaudojamos tikslingai, kad atliktų svarbiausias funkcijas. Taigi nenuostabu jog jiems sukurti naudojama daug sintetinės medžiagos, kadangi ji yra lengvesnė ir patvaresnė nei oda, o kas svarbiausia neleidžia batui prarasti formos, todėl žaidžiant su jais, kedai maksimaliai įmanomai išlaikys pradinį savo siluetą. Vietose, kur nebūtina sintetinė medžiaga, panaudotas vidutinio tankumo tinklelis, leidžiantis pėdai kvėpuoti. Batų šone ir ant liežuvio įspausti Under Armour logotipai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *