Sveriančių vos kiek daugiau nei 300g. Under Armour Jet krepšinio kedų apžvalga

Kartais paėmus kedus į rankas tikrai sunku patikėti, jog kaip pavyzdžiui Under Armour Jet, kainuoja vos 80 EUR. Už kedus, kurie sveria vos šiek tiek daugiau nei 300 g. ir kurie atrodo išties kokybiškai, esame įpratę mokėti gerokai daugiau, todėl Under Armour savo kedų kainomis išties stebina gerąja prasme.

Padas.
Under Armour Jet panaudotas vidutinio kietumo gumos padas, kuris išvagotas modifikuotu eglutės raštu bei užtikrina sukibimą judant įvairiomis kryptimis. Kulno srityje įspaustas Under Armour logotipas.

Amortizacija.
Per visą padą panaudotos lengvos ir vidutinio kietumo putos, kurios suteikia pakankamą amortizaciją bei tuo pačiu žaidėjui leidžia justi parketą, dėl ko galima staigiau keisti judėjimo kryptį.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis atitinka įprastą sportinės avalynės dydį, o plotis idealiausiai tinka vidutinių pėdų savininkams. Under Armour pasižymi ypač detaliu vidinės batelio dalies išformavimu, todėl jei jūsų pėda yra daugmaž standartinė, dažnu atveju apsiavus šio gamintojo kedus neapleidžia jausmas, jog jų gaminami batai sukurti asmeniškai jums, pagal jūsų pėdos linkius ir tai leidžia su šiais kedais iškart bėgti į varžybų sūkurį be jokio papildomo apšildymo.

Batviršis.
Šie aukšto profilio krepšinio bateliai pasižymi gera oro ventiliacija kuomet visa batelio priekinė dalis ir liežuvėlis pagamintas iš reto tinklelio. Dėl patvarumo kedų priekis aptrauktas fuse technologija, o išorinėje dalyje ryškiai šviečia gamintojo pavadinimas. Visą batų šoną dengia perforuota oda, o kulno srityje matomas Under Armour logotipas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *