Žemo profilio Under Armour Spawn 2 krepšinio batelių apžvalga

Under Armour į krepšinio rinką žengė 2011 metais, o po keletos metų pristatė Under Armour Spawn krepšinio kedus, su kuriais dar prieš gaunant savo vardinius batelius žaidė netgi Stephen Curry. Spawn vardas tuo metu netapo serija, tačiau 2019 metų pradžioje Under Armour kompanija šį pavadinimą prisiminė bei išleido naują modelį – Under Armour Anatomix Spawn 2019. Kedai buvo įvertinti daugelio krepšininkų, tad ir prasidėjus naujam NBA 19 / 20 metų sezonui, Under Armour sukūrė naują siluetą bei juos pavadino Spawn 2.

Padas.
Under Armour Spawn 2 krepšinio bateliuose panaudotas panašus, tačiau tuo pačiu ir skirtingas pado raštas lyginant su praėjusių metų modeliu. Pado raštas yra lyg karštį žymintis žemėlapis, kuris sukurtas taip, kad geriausiai reaguotų pagal tose pėdos vietose dažniausiai atliekamus judesius. Padui naudojama vidutinio kietumo guma, todėl kartais gali reikėti laiko, kol bateliai įgaus geriausias sukibimo su parketu savybes.

Amortizacija.
Už amortizaciją šiuose keduose yra atsakinga vidutinio minkštumo Micro G technologija. Micro G putos, tai unikalus Under Armour kompanijos išradimas, kuris leidžia sumažinti putų tūrį net 30%, lyginant su įprastomis putomis dėl ko automatiškai sumažėja batelio svoris. O dėl naudojamo mažesnio putų storio, krepšininkui tai leidžia geriau jausti aikštelės dangą, kas yra ypač naudinga vikriems žaidėjams, greitai keičiantiems judėjimo kryptį.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis atitinka įprastą sportinės avalynės dydį, o plotis idealiausiai tinka vidutinių pėdų savininkams. Taip pat naudojamas tinklelis turi savybę šiek tiek prasitampyti, tad kedų negalėtume rekomenduoti siaurų pėdų savininkams.

Batviršis.
Tai yra žemo profilio Under Armour profesionalūs krepšinio bateliai, su kuriais žaidė ir vis dar žaidžia ne viena NBA žvaigždė. O kad įvertintų NBA žaidėjai, kedai turi būti ne tik patogūs, tačiau ir išskirtiniai. Spawn 2 ir yra būtent tokie!

Didžiausias šių kedų išskirtinumas yra didelė plokštelė bato išorinėje dalyje, per kurią yra veriamas batų raištelis ir tokiu būdu kedus užsiveržiant prispaudžiamas padas prie pėdos. Užkulnio įtvirtinimas taip pat sukurtas išskirtinai, kuomet bato padas „užlipa“ ant batelio viršaus bei tokiu būdu suformuoja tvirtą užkulnę. Kedų didžiąją dalį dengia tinklelis, tik šoninėse dalyse jis pakeičiamas į neopreną panašia medžiaga. Taip pat atskiro paminėjimo yra vertas kedų liežuvėlis, kuris yra išties minkštas ir net kad ir kaip stipriai veršitės batus, raišteliai neįsirėš į pėdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *