Stephen Curry antros serijos ketvirtųjų krepšinio kedų apžvalga

Prieš prasidedant naujajam 20 / 21 metų NBA sezonui, Under Armour pristatė savo pagrindinės žvaigždės Stephen Curry antros serijos ketvirtuosius vardinius krepšinio batelius SC 3Zero IV kurie kaip įprasta pasižymi žemesne kaina, tačiau išlaiko profesionaliam krepšininkui skirtų batelių lygį.

Padas.
Ketvirtojo serijos modelio padas identiškas metais anksčiau išleistam modeliui SC 3Zero III. Keduose už sukibimą patikėta klasikiniam eglutės raštui, kuris naudojamas daugelio gamintojų jau ne vieną dešimtmetį. Padui panaudota guma yra gana minkšta, todėl kedai tvirtai „prilimpa“ prie dangos. Ant pado įspausti Under Armour ir Stephen Curry logotipai bei motyvuojanti frazė „Let‘s get better“.

Amortizacija.
Už amortizaciją šiuose keduose yra atsakinga vidutinio minkštumo Micro G technologija. Micro G putos tai unikalus Under Armour kompanijos išradimas, kuris leidžia sumažinti putų tūrį net 30% lyginant su įprastomis putomis dėl ko automatiškai sumažėja batelio svoris bei dėl naudojamo gana nedidelio storio leidžia krepšininkui gerai jausti aikštelės dangą, kas yra ypač naudinga vikriems žaidėjams, greitai keičiantiems judėjimo kryptį.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis atitinka įprastą sportinės avalynės dydį, o plotis idealiausiai tinka vidutinių pėdų savininkams. Under Armour pasižymi ypač detaliu vidinės batelio dalies išformavimu, todėl jei jūsų pėda yra daugmaž standartinė, dažnu atveju apsiavus šio gamintojo kedus neapleidžia jausmas, jog jų gaminami batai sukurti asmeniškai jums, pagal jūsų pėdos linkius ir tai leidžia su šiais kedais iškart bėgti į varžybų sūkurį be jokio papildomo apšildymo.

Batviršis.
Under Armour SC 3Zero IV krepšinio batelių batviršis gana standartiškas ir atitinka visas būtiniausias krepšinio batelio savybes. Kedų priekyje ir šonuose panaudota sintetinė medžiaga, kuri neleidžia bateliam išsitampyti ir išlaiko pėdą savo vietoje net ir staigių judesių metu. Kur sintetinė medžiaga nėra būtina, tose vietose panaudotas ypač tankus tinklelis, o tarp tinklelio ir sintetinės odos sustiprinimui užlieta fuse technologija. Išorinėje kulno dalyje matomas ryškus Stephen Curry logotipas, o ant liežuvėlio viršaus Under Armour logotipas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *