Nike LeBron Witness 6 krepšinio kedai bei jų apžvalga

Su jumis ir vėl sveikinasi Daumantas iš baller.lt. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime naujausią LeBron Witness šeimos narį – Nike LeBron Witness 6.

Ar Nike kompanija tikrai mums siūlo pilno ilgio Max Air sistemą su 100€ etikete? Atsakymą rasi apačioje.

MEDŽIAGOS

Tikriausiai pamanėte, jog eilinį kartą pradėsiu apžvalgą paminėdamas modernia klasika tapusio tinklelio panaudojimą batviršyje. Tai tikrai nutiktų aptariant bet kurį kitą biudžetinės kategorijos modelį. Tačiau, šiandien mes kalbame apie LeBron biudžetinę liniją, o šis vyrukas tikrai mėgsta kokybę net ir treniruočių metu.

Nike Witness 6 viršutinė konstrukcija išnaudoja tris medžiagų tipus: tekstilę, nailoną ir plataus rašto tinklelius. Visą galinę dalį sudarantis tekstilės sluoksnis suteikia pėdai reikiamo stabilumo. O priekyje prisitaikymo bei lankstumo parametrus užtikrina tinklelio ir nailono kombinacija. Puikiai kvėpuojantis tinklelio raštas suteikia šioje dalyje taip reikalingos judesio laisvės, bet stokoja stabilumo savybių. Dėl šios priežasties mes turime į tinklelį implementuotas nailono juosteles kurios neleidžia viršutinei konstrukcijai persitemti, nepaaukojant komforto.

AMORTIZACIJA

Tai kategorija, kurioje įvyksta didžiausias technologinis atotrūkis, lyginant vardinio bei biudžetinio segmento modelius.

Šeštosios kartos Witness toliau laužo standartus, savo specifikacijomis nieko bendro neturinčius su šioje kategorijoje skurdokai atrodančiais biudžetiniais modeliais.

Nike savo oficialiame puslapyje, nurodo pilno ilgio Max Air pagalvę. Tačiau, tai nėra visiška tiesa. Realybėje, Max Air implementacija užima du trečdalius viso pado ilgio, paliekant priekinę dalį su Phylon putų dariniu.

Galbūt gali atrodyti, kad tai buvo atlikta taupymo sumetimais, tačiau priekyje išnaudojamas putų darinys ženkliai pagerina visos konstrukcijos mobilumą.

Žaidimo metu, žemesnis pado priekinės dalies profilis kartu su dvi sistemas atskiriančiu grioveliu, leidžia padui efektyviau prisitaikyti prie žaidėjo pėdos judesių. O tai inicijuoja spartesnį bei nevaržomą judėjimą aikštelėje, kas yra itin svarbu šiuolaikiniame krepšinyje.

Lyginant pastarąsias LeBron pagrindinės vardinės linijos Max Air versijas, ši yra pastebimai kietesnė, dėl ją supančios Phylon kapsulės. Tačiau, tai nėra blogai. Atvirkščiai, manau, kad tai suteikia papildomo universalumo. Galingesni žaidėjai sugebės aktyvuoti puikų jėgos sugėrimą, o lengvesni – džiaugsis stabilesne ir greitesne platforma.

SUKIBIMAS

Po dviejų Witness linijos kartų, į rotaciją sugrįžo klasikinis herringbone (eglutės) pado raštas.

Itin agresyvių formų pado konstrukcija pasižymi plačiai išdėstytu ir super giliu protektoriumi, kuris nuteikia pozityviai.

Kietesnis nei standartinis gumos mišinys, privers pereiti nedidelį adaptacijos procesą, kurio metu yra galimybė retkarčiais patirti mikro paslydimus, kurie didelių problemų sukelti neturėtų. Jau po kelių valandų intensyvaus žaidimo, suminkštėjusi guma aktyvuos patikimai veikiantį, daugiakryptį sukibimą. O pado priežiūrai daug dėmesio skirti neteks.

Atrodytų, jog Witness 6 buvo sukurti žaisti lauko aikštelėse. Tvirtas gumos mišinys, ne tik suteikia patvarumo bei užtikrina ilgesnį jo tarnavimo laiką, bet ir sukuria tiesiog žvėrišką kontaktą su lauko dangomis. Tai vienas iš retesnių atvejų, kuomet to paties pado rašto veikimas taip stipriai kinta nuo dangos tipo.

FIT’as

Puikios naujienos nestandartinių pėdos matmeų žaidėjams. Šeštosios kartos Witness modelyje, papildomi milimetrai pločio ir aukščio perspektyvose, užtikrins pakankamą erdvės kiekį bei komfortą. Todėl renkantis dydį, daugumai rekomenduoju rinktis savo įprastą dydį.

Svarbu paminėti, kad pirmasis įspūdis užsidėjus batelius gali kažkiek nuvilti, dėl ganėtinai nelanksčios ir kietos pado dalies ties Air Max pagalve. Bet, kaip minėjau anksčiau, krūvio gavusi konstrukcija, jau po pirmosios žaidimo sesijos taps minkštesnė. O tai leis sukurti pakankamai komforto, atkartojant pėdos formas.

STABILUMAS

Kaip ir neseniai išbandytuose Nike PG 6, čia mus pasitinka visuose lygmenyse esančios stabilumo sistemos, užtikrinančios solidžią pėdos fiksaciją ant platformos.

Viena iš pastebimiausių – ryklio peleką primenanti plastikinė dalis, kuri ne tik apsaugo nuo šoninių pėdos judesių, bet ir visai konstrukcijai suteikia reikiamo standumo.

Ikoniškas Max Air langelis išorinėje dalyje didžiulių stabilumo problemų nesukelia, nebent tu aikštelėje judi kaip pats Kyrie Irving. Kitu atveju, to ką siūlo šis modelis šiame segmente, patenkins didžiąją žaidėjų dalį.

VERDIKTAS

Nike LeBron Witness 6 savo techniniais parametrais yra artimesni premium segmento modeliams. Dėka masyvios Max Air pagalvės, aukštesnis pado profilis galbūt nėra idealus variantas 1 numerio žaidėjams. Tačiau, kiekvienas 2-5 pozicijos žaidėjas tikrai liks patenkintas šio modelio atliekamu darbu aikštelėje.

Tad, jei tu esi žaidėjas kuris krepšinio bateliuose teiki pirmenybę jų performance’ui, o ne vaikaisi garsių etikečių ir ženklų – šeštosios kartos Witness išnaudos tavo turimą biudžetą visu 100%.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *